Ksiądz prowadził mszę pod wpływem alkoholu
.
Aneta Wasilewska - 13 Stycznia 2020

Żałobnicy pobledli z wrażenia. Ksiądz przyjechał na pogrzeb kompletnie pijany, a później było tylko gorzej

Ksiądz pojawił się na ceremonii pogrzebowej kompletnie pijany. Żałobnicy, którzy byli świadkami tego wydarzenia, nie mogli uwierzyć w to, co dzieje się na ich oczach. Mijały minuty i było coraz gorzej.

Ksiądz został poproszony o odprawienie ceremonii pogrzebowej. Żałobnicy, którzy na niego czekali, nie mogli uwierzyć, kiedy zobaczyli, w jakim stanie duchowny pojawił się na miejscu. Ksiądz miał zamiar odprawić nabożeństwo kompletnie pijany. Wydarzenia, w których duchowny brał udział pod wpływem alkoholu, nie mieszczą się w głowie.

Mało kto wie o prawdziwej przyczynie śmierci pana Stasia z "Chłopaków do wzięcia". Bardzo smutna wiadomośćMało kto wie o prawdziwej przyczynie śmierci pana Stasia z "Chłopaków do wzięcia". Bardzo smutna wiadomośćCzytaj dalej

Ksiądz przyjechał na pogrzeb całkowicie pijany

Kiedy pijany duchowny pojawił się na ambonie, żałobnicy od razu zauważyli, że jest pod wpływem alkoholu. Natychmiast powiadomili o wszystkim policję. Jednak zanim ksiądz został przesłuchany przez funkcjonariuszy uciekł z miejsca zdarzenia. Policja udała się na poszukiwania duchownego. Znaleźli go dopiero po pewnym czasie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DzieckoPodczas remontu znalazł w domu dziecięcą trumnę. Zajrzał do środka i zamarłCzytaj dalej

Funkcjonariusze ujęli go dopiero na plebanii w Wydminach, dokąd pojechał samochodem Tam został przebadany alkomatem, który wskazał, że w wydychanym przez księdza powietrzu znajdują się ponad 2 promile alkoholu.

Ksiądz wyznał, że nie pił alkoholu

Ksiądz nie chciał się przyznać, że przed ceremonią pogrzebową pił alkohol, tłumaczył się tym, że dzień wcześniej brał leki rozluźniające mięśnie. Jednak alkomat nie mógł się pomylić, ksiądz był pod wpływem alkoholu, a nie tabletek.

Jak można było dowiedzieć się od rzecznika prasowego kurii, do której należy parafia owego księdza, 32-letni duchowny otrzymał upomnienie od biskupa oraz został odwołany z urzędu wikariusza. Ponadto młody ksiądz, który ma problemy z nadużywaniem alkoholu został skierowany do specjalistycznego ośrodka.

Dzisiaj grzeje:

1. Wakacje w więzieniu, tuż obok najgorszych i bezwzględnych kryminalistów. Niewiarygodna oferta turystyczna "Alcatraz wschodu"


2. Zatrważające wiadomości z południa Polski. Bardzo mocne uderzenie, zatrzęsły się budynki, mieszkańcy są zdezorientowani

Niedawno poinformowano, że ksiądz został już przesłuchany przez policję, a nawet usłyszał zarzuty w sprawie jazdy pod wpływem alkoholu. Ksiądz stanie przed wymiarem sprawiedliwości za łamanie przepisów drogowych. Nie wiadomo czy wróci do parafii, po zakończeniu leczenia w specjalistycznym ośrodku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  2. Wypłata 13. emerytury obniży zwykłą emeryturę. Polaków czeka dramatyczna sytuacja
  3. Wszystko załatwiono po cichu, bez wiedzy emerytów. Specjalista zdradza, że emerytury Polaków będą zmniejszone
  4. Siedział w jednej celi z mordercą Pawła Adamowicza. Wyjawił dobijającą prawdę o Stefanie W.
  5. Gwiazda Polsatu zabrała głos w sprawie bójki Pięknych i Młodych. Zespół disco polo zrównany z ziemią

Eleni i wzruszające słowaZabójca córki Eleni został przedwcześnie zwolniony z więzienia. Słowa, które padły tuż po jego wyjściu, do dzisiaj wywołują łzyCzytaj dalej

źródło: gazetapl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News