Molestował ją ksiądz pedofil. Teraz pokazała listy, jakie jej wysyłał

Molestował ją ksiądz pedofil. Teraz pokazała listy, jakie jej wysyłał Źródło: publicdomainofpictures/karen_arnold/

Ksiądz, który niejednokrotnie dopuścił się molestowania, przez lata pozostawał bezkarny. Jego ofiary długo starały się zebrać w sobie, by opowiedzieć o traumatycznych przeżyciach. Dopiero niedawno wypłynęły treści listów, które jedna z molestowanych dziewczyn otrzymywała od duchownego.

Ksiądz pedofil obrał idealną taktykę na spoufalanie się z dziećmi. Okazuje się, że w jego działaniach liczyła się relacja z rodzicami nieletnich, którą później wykorzystywał tak, by móc wykorzystywać swoje ofiary. Te przez wiele lat bały się mówić o molestowaniu, co między innymi było zamiarem duchownego. 

Przez lata ksiądz molestował niewinne dzieci. Ofiara ujawniła treści listów od duchownego 

Ojciec Thaddeus Kotik dopuszczał się molestowania na nieletnich, którzy wraz z rodzicami odwiedzali opactwo na malutkiej wyspie Caldey u wybrzeży Walii w latach 1977-1987. Australijka, która padła ofiarą pedofila w sutannie, przez długi czas nie była w stanie mówić o tym, co ją spotkało. Dopiero, gdy skończyła 14 lat postanowiła wyjawić całą prawdę na temat duchownego. 

Jak podają zagraniczne media, gdy dziewczyna udała się do nowojorskiego zastępcy dyrektora szkoły chrześcijańskiej w Newcastle w roku 1988, usłyszała, że zamiast zgłaszać nadużycia księdza, powinna modlić się tak, jak robią to inni. Ofiara nie zamierzała jednak poprzestawać w swoich działaniach i ujawniła porażające szczegóły.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okazało się, że Kotik często wysyłał do niej listy, chwilę po tym, jak dopuścił się kolejnego nadużycia. Australijka postanowiła ujawnić treści korespondencji, w których duchowny opisał między innymi "spotkanie małego, grubego anioła, który jest bardzo nieśmiały". Ponadto pisał on również o jego relacjach z rodziną ofiary, zdradzając tym samy, jak wielki miał wpływ na ich decyzje.

Ofiar było więcej. Duchowny miał perfekcyjny plan działania

Jak możemy się dowiedzieć, ofiar było znacznie więcej, jednak nikt nie miał pojęcia o poczynaniach księdza. Wszystko przez jego ingerencje w relacje rodzinne, o których wspomniał w jednym z listów do Australijki.

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

  1. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Kotik "uwodził rodziców", by jak najszybciej zyskać ich zaufanie, w skutek czego ci powierzali swoje pociechy pod jego opiekę. Nikt nie był świadom czynów duchownego. Dopiero po długim czasie jego ofiary o wszystkim opowiedziały, wyznając druzgoczącą prawdę o swoim życiu, z jakim przyszło im się zmierzać po takiej traumie. Mówiono między innymi o problemach z alkoholem czy heroiną. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło! 
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  6. Właśnie ujawniono nadawcę przelewu na prawie milion złotych dla Tadeusza Rydzyka. W głowie się nie mieści

Źródło: dailymail 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News