Księża molestowali Irenę podczas egzorcyzmów. Krzyż wsadzali jej do ust

Księża molestowali Irenę podczas egzorcyzmów. Krzyż wsadzali jej do ust Źródło: Unsplash/Charlie Brewer

Ksiądz molestował nastolatkę, którą rodzice wysłali na egzorcyzmy. We dwójkę obchodzili się z nią w wyjątkowo brutalny sposób, dotykając miejsc intymnych, tłumacząc, że tam najczęściej "gnieżdżą się" demony.

Ksiądz razem z egzorcystą z centralnej Polski w wyjątkowo bestialski sposób znęcał się nad nastolatką. Dziewczyna trafiła na egzorcyzmy z powodu obaw rodziców, którzy potraktowali młodzieńczy bunt jako opętanie. Teraz nastoletnia Irena zmaga się z traumą i powikłaniami zdrowotnymi.

Nastolatka nie chciała chodzić do kościoła. Rodzice stwierdzili, że jest opętana

Irena wychowała się w głęboko wierzącej rodzinie. Mimo to była wyjątkowo niechętna do modlitwy, źle się czuła, kiedy przebywała w kościele, ubierała się na czarno, a sama deklarowała się jako niewierząca. Rodzice nie potraktowali tego jak próby wywalczenia niezależności czy też nastoletniego buntu, a jako poważny problem. Z początku wysłali ją do psychologa.

Specjalista nie miał wątpliwości, że przypadek Ireny nie jest niczym nadzwyczajnym - dziewczyna była w tym wieku, w którym podważa się autorytet rodziców i chodzi własnymi ścieżkami. Mimo takiej diagnozy rodzice się nie poddali i zaczęli wysyłać Irenę na spotkania oazowe. Podczas jednego z nich dziewczyna zaczęła się wiercić i wychodzić z pomieszczenia ze względu na duszności. Matka z ojcem uznali, że powód może być tylko jeden - opętanie.

Ksiądz odprawiał brutalne egzorcyzmy na niewinnej nastolatce. Doszło do molestowania

Ksiądz M. był lokalnym egzorcystą, to on miał "wypędzać demony" z Ireny. Pierwsze sesje były raz na tydzień, w małej, piwnicznej salce, w której ksiądz modlił się przez godzinę nad nastolatką. Ta chciała uciec, ale ksiądz mówił, że to właśnie szatan boi się modlitwy i próbuje zbiec z miejsca. Z czasem do rytuałów zaczęli dołączać świeccy oraz inni księża, a te zaczęły przybierać na brutalności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Irena była przywiązywana do kaloryfera, a w jej intymne miejsca wcierano olejki, które miały wypędzać demony z miejsc, w których rzekomo "gnieżdżą się demony". Dziewczyna miała mieć wykręcane ręce, być podduszana i trzymana w nienaturalnych pozycjach przez godziny. Sesje z egzorcystą zaczęły stawać się jej codzienną rutyną. Rodzice, mimo że widzieli, że ich córka wraca do domu sponiewierana, byli zmartwieni, ale uznali to za konieczny element egzorcyzmów.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać 
2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Nastolatka została odizolowana przez rodzinę od znajomych, nabawiła się chorób psychicznych. Po maturze trafiła do innego egzorcysty, który przywiązywał ją do krzesła, oblewał wodą święconą i wkładał krzyż do ust, aż zaczynała krwawić z dziąseł. Nastolatce udało się w końcu wyprowadzić i uciec od tortur, które fundowali jej księża. Niestety, do dziś ma stany lękowe, oraz powikłania zdrowotne - bóle w klatce piersiowej i uszkodzone kręgi szyjne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dwa lata okradał szefa. NIE UWIERZYSZ ile wyniósł z pracy
  2. Znaki zodiaku najsilniejszych kobiet. One poradzą sobie ze wszystkim, jesteś na liście?
  3. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
  4. Rydzyk będzie kształcił pielęgniarki. Zajmą się cielesnością
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler

Źródło: Super-Express

Następny artykuł