Zgromadzeni podczas ślubu nie mogli uwierzyć, ksiądz zasnął w środku mszy. Jednak najgorsze nadeszło, kiedy się obudził

Zgromadzeni podczas ślubu nie mogli uwierzyć, ksiądz zasnął w środku mszy. Jednak najgorsze nadeszło, kiedy się obudził Źródło: Pixabay/Pexels

Ksiądz jest bardzo ważną postacią podczas ceremonii ślubnej. Czasem jednak swoim zachowaniem może przyćmić młodą parę, niekoniecznie w pozytywnym sensie. Duchowny zasnął w środku mszy, a to nie był koniec jego kłopotów tego dnia.

Ksiądz ma ogromny wpływ na przebieg każdego ślubu. Para młoda, która pragnie się pobrać zwykle przywiązuje ogromną wagę do każdego, nawet najmniejszego szczegółu, dotyczącego ceremonii. Wybór odpowiedniego kapłana często zajmuje dużo czasu. Ten duchowny ewidentnie się nie popisał i swoim zachowaniem zdenerwował młodą parę. 

Ksiądz zasnął podczas mszy świętej

Ksiądz w dużej mierze jest odpowiedzialny za właściwy przebieg ceremonii zaślubin w kościele. Powinien czuwać nad wszystkim i wspierać małżonków w tym emocjonującym dniu. Ten duchowny ewidentnie zapomniał o swoich obowiązkach. 

Sytuacja, do jakiej doprowadził, z pewnością wpłynęła negatywnie na odbiór całego wydarzenia przez młodą parę i zgromadzonych w świątyni ludzi. Ksiądz bowiem zasnął podczas odprawiania mszy świętej. Był to dopiero początek kłopotów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Duchowny zniszczył całą ceremonię

Przygotowania do ślubu trwają zwykle bardzo długo. Załatwianie wszystkich formalności ciągnie się miesiącami i jest bardzo uciążliwe dla przyszłych małżonków. Para młoda chce jednak, żeby w dzień ślubu wszystko było idealne - takie, jak sobie wymarzyli. Mówi się o tym, że ślub jest najpiękniejszym wydarzeniem w życiu. Ta para z pewnością zapamięta go raczej trochę inaczej. Wszystko za sprawą zachowania księdza.

Duchowny odprawiający mszę zamiast czuwać i pomagać narzeczonym, usnął na swoim fotelu. Trudno było tego nie zauważyć, bo specjalnie się z tym nie krył. Ludzie byli zniesmaczeni i zdziwieni tą sytuacją. Przestali fotografować parę młodą, a skupili się na robieniu zdjęć drzemiącemu księdzu. Widok musiał być niezwykle zabawny.

Nie do śmiechu było jednak młodej parze, która była rozczarowana zachowaniem duchownego. Nie tak wyobrażała sobie swój wyjątkowy dzień. Niestety, nie był to jeszcze koniec serii niefortunnych zdarzeń. Gdy ksiądz się wreszcie ocknął i narzeczeni przeszli do składania ślubnej przysięgi, duchowny znowu dał plamę. Swoim brakiem profesjonalizmu zrujnował całą ceremonię. 

Trudno przecież o gorszą wpadkę podczas ślubu niż pomylenie imienia panny młodej. Ksiądz robił to notorycznie. Kobieta musiała być zażenowana i wściekła, a do tego na pewno nie czuła wyjątkowo. Para młoda z pewnością nie będzie wspominać tego dnia za dobrze. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  4. 13-latka wpadła do pokoju rodziców krzycząc z bólu. Widok na jej szyi był przerażający, mama nie umiała jej pomóc
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona
  6. Ksiądz 5 minut po ślubie obrzydliwie upokorzył nowożeńców jak nikt nigdy. Panna młoda wybuchła płaczem

Źródło: Wprost 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News