Ks. Oko ostro atakuje Biedronia. Zarzuca mu zezwierzęcenie

Ks. Oko ostro atakuje Biedronia. Zarzuca mu zezwierzęcenie Źródło: źródło: twitter.com/RMFMAXXX, Radio Maryja

Ksiądz Dariusz Oko to jeden z tych duchownych, którzy otwarcie krytykują i niepochlebnie wypowiadają się o związkach homoseksualnych. Oko był ostatnio gościem Agnieszki Gozdyry w programie Skandaliści. Ksiądz nie mógł ominąć takiej okazji do tego, by powiedzieć, co sądzi o homoseksualizmie.

Duchowny już w przeszłości mówił, że homoseksualizm to coś na kształt zezwierzęcenia. Ideologia gender jest natomiast dla księdza "współczesną Sodomą i Gomorą". I tym razem bardzo niekorzystnie określił homoseksualistów. Duchowny odniósł się do poprzedniego gościa programu Skandaliści, Roberta Biedronia. Stwierdził, że ludzie jego pokroju nie są w stanie być wierni jednemu partnerowi.

 - Badania pokazują, że gej ma średnio w życiu 500 partnerów. Im nie chodzi o stałe związki. Monogamia u gejów znaczy, że jest jeden główny partner i wielu dodatkowych. Tak wygląda rzeczywistość gejów i oni sami o tym piszą - mówił Oko.

Prowadząca program Agnieszka Gozdyra próbowała wziąć w obronę byłego gościa. Zaznaczyła, że Robert Biedroń ze swoim partnerem, Krzysztofem Śmiszkiem, są razem 14 lat. Księdza nie wzruszyła ta liczba. Jest bowiem pewny, że "Biedroń ma jeszcze innych partnerów, co potwierdzają badania naukowe".

 - Tak mówi, ale trzeba by go zapytać, ilu jeszcze ma innych. Statystycznie jest to mało prawdopodobne. Badania naukowe mówią, że geje mają bardzo wielu partnerów - podkreślił ksiądz.

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News