Ks. Dariusz Oko stwierdził w TVN24, że Korea Północna jest najbardziej piekielnym miejscem na Ziemi od 70 lat rządzonym przez ateistów. Duchowny dodał, że „do największych zbrodniarzy w dziejach należą ateiści”. 

Ks. Oko podkreślił, że obawia się organizowanych w Sejmie Dni Ateizmu. Na pytanie Moniki Olejnik odpowiedział też, że ateiści „mogą coś takiego robić, ale niech zaparoszą jeszcze ateistów z Korei Północnej”. Zaznaczył również, że ofiary komunizmu szafuje się na około 150 mln ludzi.

W rozmowie z Moniką Olejnik ks. Oko odniósł się również do przegłosowanej przez Sejm konwencji antyprzemocowej.

– Im bardziej ludzie są wierzący, tym bardziej szanują swoje żony. Te małżeństwa są najbardziej udane, które są zbudowane na wierze. One są bardziej trwałe. Ludzie w konkubinatach, którzy nie mają trwałych związków, dużo częściej dochodzi tam do przemocy, do przestępstw. Są statystyki, które o tym świadczą.

Ks. Oko przypomniał również co arcybiskup Hoser twierdzi o konwencji. Według niego zgoda na ratyfikację, to wprowadzenie do polskiego ustawodawstwa ideologii gender. Abp przyrównał Polskę do krajów afrykańskich, w których przyjmowano ustawy w zamian za obietnice dotacji.

źródło: natemat.pl

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.