Wielki powrót ks. Natanka! Teraz uderza ze zdwojoną siłą

Wielki powrót ks. Natanka! Teraz uderza ze zdwojoną siłą

Ks. Natanek kilka lat temu stał się niewątpliwą gwiazdą internetu za sprawą swojego kontrowersyjnego kazania. Teraz charakterystyczny duchowny powraca z wielkim hukiem, opowiadając o kolejnych siedliskach demonów.

Ks. Natanek w swoim poprzednim głośnym kazaniu przestrzegał przed wieloma dziełami popkultury i nie tylko, które mogą ściągnąć na nas uwagę sił nieczystych lub zwiastować, że z naszymi dziećmi dzieje się coś niedobrego. Wielokrotnie powtarzany przez duchownego zwrot: "wiedz, że coś się dzieje" przeszedł nawet do mowy potocznej i był często używany przez młodzież w żartach. Ksiądz podczas kazania ostrzegał między innymi przed Pokemonami, książkami o Harrym Potterze, muzyką techno, heavy metalem oraz niektórymi grami komputerowymi, takimi jak np. Diablo. Dostało się również ubraniom w kolorze czarnym i czerwonym oraz kolczykom. Nie dziwi więc fakt, że duchowny powraca z kolejnymi siedliskami diabła, który czyha na niewinne osoby.

Ksiądz Natanek powraca

Duchowny przez swoje bardzo kontrowersyjne poglądy został objęty suspensą, jednak nie przeszkodziło mu to w pełnieniu swojej misji i dalszym nauczaniu oraz prowadzeniu kazań dla swojej wiernej grupy zwolenników. W ostatnim kazaniu ksiądz Natanek ostrzegał wiernych przed ogólnoświatowymi markami, które w całości są zaprzedane diabłu. Podkreśla również, że używając ich produktów, możemy zarazić się złem. - Wiecie, ile macie firm, które noszą imiona demonów? Mefistofeles, Belzebub. Taka jest jeszcze spożywcza firma - Lewiatan. Czart, czartak, chmiera - ostrzegał duchowny. - Są firmy, wielkie korporacje, w całości oddane na służbę szatanowi. Używacie ich produktów, którymi się zarażacie - dodał. Nie da się ukryć, że postać księdza Natanka jest równie barwna, co kontrowersyjna i nie dziwi fakt, że polskie władze kościelne nieprzychylnie odnoszą się do jego działalności. Jednego jednak możemy być pewni, to nie jest jeszcze ostatnie słowo tego duchownego. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Koszmar syna legendarnego, polskiego muzyka. O śmierci ojca dowiedział się z radia

PRZECZYTAJ: Ostatnie życzenie Kory. Przed śmiercią poprosiła o to męża

PRZECZYTAJ: Australia ostrzega! W sierpniu wybuchnie III wojna światowa

PRZECZYTAJ: Ten zwierzak dokonał cudu! Ludziom się nie udawało

screen youtube.com/D.O.M screen youtube.com/D.O.M screen youtube.com/D.O.M źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News