Ks. Natanek kilka lat temu stał się niewątpliwą gwiazdą internetu za sprawą swojego kontrowersyjnego kazania. Teraz charakterystyczny duchowny powraca z wielkim hukiem, opowiadając o kolejnych siedliskach demonów.

Ks. Natanek w swoim poprzednim głośnym kazaniu przestrzegał przed wieloma dziełami popkultury i nie tylko, które mogą ściągnąć na nas uwagę sił nieczystych lub zwiastować, że z naszymi dziećmi dzieje się coś niedobrego. Wielokrotnie powtarzany przez duchownego zwrot: „wiedz, że coś się dzieje” przeszedł nawet do mowy potocznej i był często używany przez młodzież w żartach.

Ksiądz podczas kazania ostrzegał między innymi przed Pokemonami, książkami o Harrym Potterze, muzyką techno, heavy metalem oraz niektórymi grami komputerowymi, takimi jak np. Diablo. Dostało się również ubraniom w kolorze czarnym i czerwonym oraz kolczykom. Nie dziwi więc fakt, że duchowny powraca z kolejnymi siedliskami diabła, który czyha na niewinne osoby.

Ksiądz Natanek powraca

Duchowny przez swoje bardzo kontrowersyjne poglądy został objęty suspensą, jednak nie przeszkodziło mu to w pełnieniu swojej misji i dalszym nauczaniu oraz prowadzeniu kazań dla swojej wiernej grupy zwolenników.

W ostatnim kazaniu ksiądz Natanek ostrzegał wiernych przed ogólnoświatowymi markami, które w całości są zaprzedane diabłu. Podkreśla również, że używając ich produktów, możemy zarazić się złem.

– Wiecie, ile macie firm, które noszą imiona demonów? Mefistofeles, Belzebub. Taka jest jeszcze spożywcza firma – Lewiatan. Czart, czartak, chmiera – ostrzegał duchowny.

– Są firmy, wielkie korporacje, w całości oddane na służbę szatanowi. Używacie ich produktów, którymi się zarażacie – dodał.

Nie da się ukryć, że postać księdza Natanka jest równie barwna, co kontrowersyjna i nie dziwi fakt, że polskie władze kościelne nieprzychylnie odnoszą się do jego działalności. Jednego jednak możemy być pewni, to nie jest jeszcze ostatnie słowo tego duchownego.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Koszmar syna legendarnego, polskiego muzyka. O śmierci ojca dowiedział się z radia

PRZECZYTAJ: Ostatnie życzenie Kory. Przed śmiercią poprosiła o to męża

PRZECZYTAJ: Australia ostrzega! W sierpniu wybuchnie III wojna światowa

PRZECZYTAJ: Ten zwierzak dokonał cudu! Ludziom się nie udawało

screen youtube.com/D.O.M
screen youtube.com/D.O.M
screen youtube.com/D.O.M

Wrota piekieł. Mogą otworzyć się znienacka... [ZDJĘCIA]


12 PRZERAŻAJĄCYCH zdjęć, których zagadki nie udało się rozwiązać

źródło: wp.pl

Zobacz również

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.