Zapytali Jackowskiego, czy Hitler przeżył wojnę. Nie ma wątpliwości, ale wielu się z nim nie zgodzi

Zapytali Jackowskiego, czy Hitler przeżył wojnę. Nie ma wątpliwości, ale wielu się z nim nie zgodzi Źródło: youtube/Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski wypowiedział się na temat jednej z najbardziej dyskusyjnych kwestii dotyczących II wojny światowej. Jest pewny kwestii, o którą historycy spierają się od wielu lat. Słowa jasnowidza wprawiają w zdumienie.

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz co jakiś czas opowiada o swoich wizjach dotyczących społeczeństwa i polityki. Ostatnio został zapytany o kwestię, która spędza sen z powiek historykom od wielu dziesiątek lat - czy Adolf Hitler przeżył II wojnę światową? Wypowiedź jasnowidza jest bardzo kontrowersyjna.

Krzysztof Jackowski kontrowersyjnie o Hitlerze

Jasnowidz z Człuchowa zauważa, że wielu SS-manów i wysoko postawionych oficjeli III Rzeszy zdecydowało się na ucieczkę z oblężonego Berlina. 

- Wiedzieli, że przegrywali wojnę, posiadali wiele zrabowanego złota i majątku. Głupio by było się powiesić - stwierdził Krzysztof Jackowski.

Na podstawie takiego twierdzenia, wizjoner wysnuwa teorię, że Hitler podobnie jak inni wysoko postawieni oficerowi III Rzeszy, uciekł z ogarniętego wojną kraju.

- Nie wierzę w to, że Hitler dał się zabić. Ja uważam, że Hitler uszedł z życiem, jestem co do tego przekonany - przyznał Jackowski w wywiadzie z "Super-Expressem".

Rewelacje Jackowskiego pokrywają się z ostatnimi raportami FBI, które informowały o pojawieniu się w 1945 roku kilku łodzi podwodnych w okolicach wybrzeża Argentyny. Rzekomo na jedne z nich miał znajdować się Adolf Hitler.

Krzysztof Jackowski nie wierzy w samobójstwo Hitlera

Według źródeł historycznych przywódca III Rzeszy został znaleziony martwy w swoim bunkrze przez żołnierzy Armii Czerwonej. Zwłoki Führera miały być spalone przez jego straż przyboczną, bądź SS-manów z bunkra. W tym właśnie Krzysztof Jackowski widzi kolejne przesłanki potwierdzające jego szaloną teorię.

- Nie było technologii, żeby zidentyfikować ciała - wypowiedział się na temat spalenia zwłok jasnowidz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak stwierdza wizjoner, spalone ciała nie należały do Hitlera ani jego rodziny, a samobójstwo miało być upozorowane.

- Uważam, że ten morderca uciekł z rodziną i oko mu nie zadrżało, żeby upozorować zabójstwo jakichś innych ludzi i ich podpalić. W moim odczuciu Hitler przeżył wojnę i przygotował się na ucieczkę. [...] Uważam, że Hitler uszedł z życiem, jestem przekonany - podkreśla jasnowidz.

Choć ta teza wydaje się być bardzo mało prawdopodobna, to wciąż ma wielu zwolenników, zwłaszcza wśród wielbicieli teorii spiskowych. Być może sam Krzysztof Jackowski zalicza się do ich grona.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  2. Co się dzieje z Polą Raksą? To przechodzi ludzkie pojęcie, co obecnie robi legendarna aktorka. Będziecie w szoku!
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: Super-Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News