Ziemiec wraca do TVP po długiej nieobecności. Skierował kilka słów do widzów

Ziemiec wraca do TVP po długiej nieobecności. Skierował kilka słów do widzów Źródło: Fot. TVP

Krzysztof Ziemiec zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w całkowicie nowej roli. Widzowie mieli okazję zobaczyć dotychczasową twarz "Wiadomości"  w odmiennym, nieco mniej oficjalnym wydaniu. Przy tej okazji dziennikarz zdecydował się skierować do publiczności kilka słów.

Krzysztof Ziemiec w ostatnim czasie zakończył współpracę z redakcją głównego programu informacyjnego TVP, czyli "Wiadomości". Nieoficjalnie mówi się, że sam dziennikarz miał prosić przełożonych o przeniesienie po tym, jak spadła na niego ogromna fala krytyki. Sprowokowały ją oczywiście niezwykle kontrowersyjne materiały, które wyemitowano po śmierci Pawła Adamowicza oraz sposób podawania informacji dotyczących działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Krzysztof Ziemiec wrócił na antenę po czasie nieobecności

- Szanowni Państwo, zmieniamy i wzmacniamy programy informacyjne TVP. Bardzo się cieszę, że w tym procesie mam wsparcie redaktora Krzysztofa Ziemca, który oprócz dotychczasowych aktywności antenowych, wkrótce zadebiutuje w nowej roli – ogłosił jakiś czas temu Szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, Jarosław Olechowski. Obecnie Ziemiec będzie więc zajmował się przede wszystkim prowadzenia "Teleexpressu", w którym zastąpił Michała Cholewińskiego. Ten za to przeniósł się do TVP Info. Miejsce Ziemca w "Wiadomościach" zajęła Edyta Lewandowska. 7 lutego znany dziennikarz zadebiutował w roli prowadzącego "Teleexpressu". Chociaż skupił się głównie na przekazaniu informacji, nie powstrzymał się ostatecznie przed wypowiedzeniem pod adresem widzów kilku prywatnych, szczerych słów. - Sam nie przypuszczałem, że tak kiedyś będzie, ale przecież życie jest pełne niespodzianek. Zapraszam na "Teleexpress" - stwierdził Ziemiec z nieco wymuszonym według widzów uśmiechem. Rzeczywiście na początku programu dziennikarz wydawał się pełen entuzjazmu. Pozytywne emocje zdały się ostatecznie jednak wygasnąć.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak Krzysztof Ziemiec poradził sobie w nowej roli? Szczerze zwrócił się do widzów

Co ciekawe, prywatną opinię Ziemiec wyjawił także przed materiałem dotyczącym informacji muzycznych Marka Sierockiego. Tym razem na twarzy byłego prowadzącego "Wiadomości" widać było uśmiech. - W "Teleexpressie" pora na informacje muzyczne. Marek Sierocki i jego gość. Zawsze chciałem to powiedzieć: Cześć Marku! - stwierdził z nieukrywaną radością Krzysztof Ziemiec. Czas pokaże, czy dziennikarz rzeczywiście sprawdzi się w nieco luźniejszej, mniej oficjalnej konwencji, która odróżnia "Teleexpress" oraz "Wiadomości". Na razie widzowie wydają się raczej zadowoleni z jego poczynań na ekranie. Stała publiczność Telewizji Polskiej przyjęła Ziemca w pozytywny sposób.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  2. Barbara Kurdej-Szatan jest w CIĄŻY?! Fani tylko na to czekali...
  3. Kim jest Reto? Oczy, instagram, fryzura, soczewki, tatuaże, wiek, zdjęcia
  4. Gwiazda „M jak Miłość” ma ogromne wyrzuty sumienia. Chodzi o jej dziecko
  5. Ewa Chodakowska spełniła swoją „małą” zachciankę. Wydała na nią 4 miliony!
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: naTemat Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu