Ziemiec zapadł się pod ziemię. Nie wróci już do TVP?

Ziemiec zapadł się pod ziemię. Nie wróci już do TVP?

Krzysztof Ziemiec nie wytrzymuje fali krytyki? Jeden z głównych prezenterów "Wiadomości" przebywa na urlopie, dlatego media zaczęły spekulować, czy wróci jeszcze do prowadzenia głównego wydania programu.

Jaki jest przekaz "Wiadomości", programu, który prowadzą m. in. Danuta Holecka, czy Krzysztof Ziemiec, widzimy codziennie po 19.30. Już mało zorientowany widz może dostrzec jak różnie "Wiadomości" oceniają działania rządu PiS, a jak parlamentarną opozycję.

Krzysztof Ziemiec na urlopie po fali hejtu na TVP. Czy wróci do "Wiadomości"?

Tym razem sprawy zaszły zdecydowanie za daleko. W sieci nie milkną komentarze po krytyce "Wiadomości" sprzed tygodnia. Po śmierci Pawła Adamowicza TVP w swoim głównym programie informacyjnym zrzuciła całą odpowiedzialność za wydarzenie na Jurka Owsiaka, organizatora WOŚP. Z kulis Telewizji Polskiej nadchodzą zaskakujące informacje. Wirtualna Polska donosi, że w związku z kumulacją krytyki jaka spada na TVP na urlop udał się Krzysztof Ziemiec. Prezenter "Wiadomości" potwierdził, że udał się na wypoczynek w związku z hejtem jaki spadł na TVP. - Po tym wszystkim wziąłem urlop. Na razie postanowiłem się nie wypowiadać w żadnej sprawie - cytuje Krzysztofa Ziemca portal Wp.pl. Nie obyło się bez pytań o dalsze losy Ziemca. Główny zainteresowany nie chciał odnosić się do tej sprawy. - Nie komentuję plotek na temat swojego odejścia - odpowiedział prezenter. Serwis postanowił zrobić rozeznanie nie tylko u źródła. Zdaniem Wp.pl w redakcji na Woronicza wciąż dochodzić mają do siebie po ogniu krytyki i linczu, jaki wciąż spada na telewizję publiczną. - Dziennikarze nie wytrzymują fali hejtu i szczucia. Oskarżano nas, że to materiały TVP Info wprowadziły Stefana W. w maniakalny stan - powiedział anonimowo Wirtualnej Polsce jeden z menedżerów TVP. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Burza pozwów

Końca wojny o przekaz nie widać. TVP jest pozywana przez kolejne znane osobistości z życia publicznego (Roman Giertych, Adam Bodnar, czy Jerzy Owsiak i Hanna Gronkiewicz-Waltz za materiał o karykaturalnych "plastusiach"), ale i sami dziennikarze chcą walczyć o swoje dobre imię (Michał Rachoń zapowiedział pozwanie Krzysztofa Skiby, za "reporterów spuszczonych ze smyczy"). Inny z informatorów portalu wskazał natomiast, że Ziemiec powróci do TVP na relację ze szczytu ekonomicznego w Davos. Odbywa się on... dzisiaj, tj. 22 stycznia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Krzysztof Ziemiec pozbył się resztek kultury. „Skasuj ten głupi wpis SZCZUJNIO!”
  2. Wiemy ile zarabiają wszyscy w TVP! Holecka, Ziemiec, zarząd, reporterzy i inni
  3. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  4. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachwytu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News