Żona Krzysztofa Rutkowskiego mówi, jak poznać zdradę. Prostsze niż się wydaje, Polki przecierają oczy ze zdziwienia

Żona Krzysztofa Rutkowskiego mówi, jak poznać zdradę. Prostsze niż się wydaje, Polki przecierają oczy ze zdziwienia Źródło: Instagram.com detektywmajarutkowski

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich pobrali się w 2019 roku, a słynny detektyw nie ukrywa, że jest w swojej żonie zakochany do szaleństwa. Niedawno kobieta ujawniła, w jaki sposób można wykryć romans swojego męża, Polki są zaskoczone jej słowami.

Krzysztof Rutkowski poślubił swoją wybrankę w 2019 roku, choć para znała się już od wielu lat. Maja Plich przyjęła nie tylko nazwisko męża, ale również jego ścieżkę kariery zawodowej. Niedawno licencjonowana detektyw udzieliła rady wszystkim Polkom, które podejrzewają swoich ukochanych o zdradę.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich znają się od 2012 roku

Maja Plich została żoną najsłynniejszego polskiego detektywa 17 sierpnia 2019 roku, a ich wesele w podwarszawskim pałacu w Rozalinie miało kosztować milion złotych. Mężczyzna nie ukrywa, że jest bardzo zakochany w swojej wybrance. Kobieta przejęła od niego nie tylko nazwisko, ale również ścieżkę kariery zawodowej. Maja Rutkowski została licencjonowanym detektywem i pomaga swojemu partnerowi w pracy.

Niedawno kobieta udzieliła wywiadu w którym instruuje Polki, w jaki sposób szybko odkryć, czy mąż pozostaje im wierny. Według pani detektyw, pierwsze oznaki romansu są widoczne od razu i łatwo można potwierdzić swoje przypuszczenia.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego radzi Polkom, w jaki sposób wykryć zdradę męża

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W rozmowie z portalem Pomponik, Maja Rutkowski przekonuje, że zdradę można bardzo szybko zauważyć, wystarczy przyjrzeć się swojemu partnerowi. Jego dziwne zachowanie powinno zapalić nam w głowie "żółtą lampkę".

- Zdradę najczęściej możemy zidentyfikować po zachowaniu. Najpierw mąż wyjeżdża na weekendy, a potem już w środę na delegację. Łatwo jest to wyczuć. Zawsze pojawia się między innymi brak zainteresowania - tłumaczy Maja Rutkowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie powiększyła się rodzina Kurdej-Szatan. Mamy pierwsze zdjęcie

2. Nie żyje 22-latek. Nie pomógł nawet szybki transport śmigłowcem do szpitala

Kiedy zaobserwujemy podejrzane zachowanie u partnera, czas przystąpić do akcji. Maja Rutkowski zachęca, by zaopatrzyć się w nowoczesny podsłuch, dzięki któremu natychmiast będziemy mogli zweryfikować słuszność naszych podejrzeń. Jak potwierdziła licencjonowana detektyw, w rozmowie z dziennikarzem portalu Pomponik, podsłuchiwanie męża jest legalne.

- W internecie jest dużo delikatnych podsłuchów w kształcie pendrive. Można kupić to za nieduże pieniądze i zamontować gdzieś mężowi np. w teczce. Jak to zrobimy, to będziemy mogli posłuchać, co mówi, jak rozmawia z innymi osobami - instruuje żona Krzysztofa Rutkowskiego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Aneta robiła zakupy w Tesco, nagle zatrzymała się przy półce z mlekiem i zamarła. Od razu wyciągnęła telefon, mamy zdjęcie
  2. Tomasz Adamek ujawnił, na kogo zamierza zagłosować w wyborach. Gigantyczne zaskoczenie, fani nie mieli pojęcia
  3. Ministerstwo Zdrowia zdecydowało o nagłej zmianie. Dane ze środowego raportu zostały zmienione
  4. Polacy masowo dostają SMS-y o jednej treści. Już wszystko jasne, trzeba koniecznie sprawdzić swój telefon
  5. Sytuacja Waldusia z "Kiepskich" jest coraz gorsza. Trwa heroiczna walka z czasem
  6. We wrześniu uczniowie wrócą do szkół? Ministerstwo Edukacji Narodowej wydało oświadczenie


Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News