Krzysztof Rutkowski zdradził prawdę
Katarzyna Zaremba East News
Irmina Jach - 21 Października 2020

Krzysztof Rutkowski przerwał milczenie ws. ojca Madzi. Co się z nim dzieje?

Krzysztof Rutkowski, który przed kilkoma laty był czynnym uczestnikiem śledztwa w sprawie zabójstwa małej Madzi, postanowił wrócić pamięcią do wydarzeń sprzed lat. W ostatnim wywiadzie zdradził, co dzieje się obecnie z Bartłomiejem Waśniewskim, ojcem zamordowanej dziewczynki. Trudno uwierzyć w to, jak potoczyły się losy byłego męża najpopularniejszej polskiej zbrodniarki.

Krzysztof Rutkowski, przy okazji najnowszego reportażu tabloidu "Fakt", postanowił wypowiedzieć się na temat obecnych losów Bartłomieja Waśniewskiego, ojca małej Madzi, która przed ośmioma laty została zamordowana przez własną matkę. Trudno uwierzyć, co dzieje się z byłym mężem Katarzyny W. Samozwańczy detektyw nie mógł dłużej milczeć, wszystko jasne.

Klamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorówKlamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorówCzytaj dalej

Krzysztof Rutkowski zdradził prawdę na temat losów ojca małej Madzi

Zabójstwo Magdaleny Waśniewskiej to jedna z najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wydarzyły się na terenie Polski. Pierwsze informacje na temat nieoczekiwanych zdarzeń, które wydarzyły się w Sosnowcu, pojawiły się w mediach 24 stycznia 2012 roku. Wtedy to matka sześciomiesięcznej Madzi, Katarzyna W. opowiedziała dziennikarzom o tajemniczym porywaczu, który zaatakował ją w parku i porwał jej córeczkę. Gdy do akcji włączył się Krzysztof Rutkowski, szybko okazało się, że historia nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Samozwańczy detektyw namówił matkę do bulwersującego wyznania. Okazało się, że śmierć małej Madzi nie była wynikiem porwania lub wypadku, a zaplanowaną zbrodnią.

Początkowo Katarzyna W. utrzymywała, że dziecko wyślizgnęło się z kocyka i upadło na próg w mieszkaniu, ponosząc śmierć na miejscu. Historia na temat porwania miała zostać wymyślona z powodu strachu przed ewentualnymi konsekwencjami. Początkowo jej wersja wydawała się być prawdopodobna - dziecko zmarło bowiem na skutek urazu głowy. Po wykonaniu sekcji zwłok Katarzyna W. została aresztowana pod zarzutem nieumyślnego spowodowania śmierci Madzi. Wkrótce zespół biegłych stwierdził jednak, że dziewczynka została gwałtownie uduszona. Podejrzenia natychmiast padły na matkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Katarzyna W., chcąc uniknąć aresztowania, uciekła i przez pewien czas pozostawała w ukryciu. Policja była zmuszona do wydania za nią listu gończego. W końcu kobieta została odnaleziona przez funkcjonariuszów we wsi Turośń Dolna koło Białegostoku, skąd trafiła prosto do aresztu śledczego. Od tego momentu morderczyni była bohaterką wielu doniesień medialnych. Polacy z przerażeniem obserwowali kolejne głośne nagłówki. Zabójczyni-celebrytka chętnie pokazywała się w bikini i prezentowała taniec na rurze, budząc ogromne zgorszenie.

Krzysztof Rutkowski zorganizował liczne konferencje prasowe, które były dla rodziców okazją do wypowiedzi na temat zmarłego niemowlęcia. Katarzyna W., podczas śledztwa, wykazała się niesamowitymi zdolnościami aktorskimi. W końcu zmuszona była jednak przyznać się do okrutnego zabójstwa. Sosnowiczanka szybko stała się jedną z najbardziej znienawidzonych przez społeczeństwo kobiet w Polsce. W to, co zrobiła, nie mógł uwierzyć nawet jej własny mąż, Bartłomiej, dla którego była miłością całego życia. Świadomość tego, co ukochana kobieta zrobiła jego córeczce, sprawiła mu ogromne cierpienie.

Katarzyna W., 3 września 2013 roku została skazana za zabójstwo córki na 25 lat pozbawienia wolności. Obecnie przebywa w zakładzie karnym, który opuści dopiero jako 47-latka. Można domyślać się, że jej powrót do społeczeństwa nie będzie prostym procesem. Łatwego życia nie ma także za więziennymi murami. Wielokrotnie była przenoszona ze względu na czyhające na jej życie współwięźniarki. Dzieciobójcy i pedofile są najbardziej znienawidzonymi przestępcami w więziennej hierarchii. Trudno się dziwić, że sosnowiczanka ponosi konsekwencje swoich okrutnych czynów.

Jeszcze w trakcie trwania procesu o zabójstwo Bartłomiej Waśniewski wniósł pozew o rozwód. Początkowo mężczyzna chciał oskarżyć partnerkę o rozpad związku. Ostatecznie zgodził się jednak na rozstanie bez orzekania o winie. Mężczyzna, podczas batalii sądowej, wielokrotnie komentował wydarzenia sprzed lat w rozmowach z dziennikarzami. Mało kto wie, że zdecydował się także na napisanie książki pt. "Moja prawda. Pamiętniki Bartka Waśniewskiego", w której opowiedział o swojej znajomości z żoną. Pozycja sprzedawała się jak świeże bułeczki. Wkrótce po ogłoszeniu wyroku zdecydował się na zniknięcie z życia publicznego i wyemigrował do Anglii. Obecnie najważniejszy w jego życiu jest sport - mężczyzna trenuje walki MMA.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Właśnie zapadła decyzja dot. zamknięcia cmentarzy na Wszystkich Świętych

2. Dramat w TVP. Błagają o pomoc, doszło do tragicznego wypadku

3. Naukowcy apelują do Polaków: zacznie się już 3 grudnia. Czarny scenariusz może spełnić się na naszych oczach

Byli sąsiedzi rodziny Waśniewskich nie mają żadnych informacji dotyczących losów Bartłomieja Waśniewskiego. Były mąż polskiej morderczyni rzadko pojawia się w Polsce i raczej stroni od odwiedzania okolic, w których doszło do największej tragedii jego życia. Jego rodzina konsekwentnie odmawia wszelkich komentarzy. Wszystko wygląda na to, że otoczenie zdecydowało się uszanować prywatność mężczyzny, który niewątpliwie był jedną z ofiar wstrząsającej zbrodni, która rozegrała się przed laty w Sosnowcu. Głos na ten temat postanowił zabrać jednak detektyw-celebryta, Krzysztof Rutkowski, któremu sprawa przyniosła niemałą popularność.

- Z Bartkiem nie mam kontaktu, który mieszka w te chwili w Wielkiej Brytanii. Jeżeli on będzie chciał na ten temat rozmawiać ze mną, ja jestem zawsze otwarty. Myślę, że Bartek nie chce wracać do przeszłości, która dla niego była dramatem - zadeklarował Krzysztof Rutkowski w rozmowie z dziennikarzami tabloidu "Fakt".

Krzysztof Rutkowski, podobnie jak sąsiedzi Bartłomieja Waśniewskiego, nie ma zbyt wiele do powiedzenia na temat mężczyzny. Można podejrzewać, że były mąż polskiej morderczyni nie zdecyduje się odpowiedzieć na apel samozwańczego detektywa. Wydarzenia, których bohaterem był przed laty, wywarły ogromny wpływ na jego psychikę. Nic dziwnego, że po latach zdecydował się zniknąć i ułożyć sobie życie z dala od medialnych doniesień i zainteresowania opinii publicznej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Porażające doniesienia z Warszawy. Plaga opanowała stolicę, mieszkańcy muszą stawić jej czoła
  2. Dramatyczne wieści obiegły polskie media. Idol wielu Polaków ma koronawirusa, trafił do szpitala
  3. Kim jest żona Dariusza Gnatowskiego? Zdradziła, jaki był naprawdę
  4. Sąsiedzi przerwali milczenie ws. ojca małej Madzi. Niewiarygodne, co zrobił po jej śmierci
  5. Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski, "Boczek" z Kiepskich
  6. Chciałeś kupić PlayStation 5 w dniu premiery? Może czekać Cię wielkie rozczarowanie
  7. Przez nią poważnie zachorowały. Dramatyczne wyznanie uczestniczki "Tańca z gwiazdami', chodzi o bardzo niezdrową dietę
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News