Krzysztof Rutkowski mówi, co najprawdopodobniej zrobił ojciec Dawidka z synem. Te słowa przerażają

Krzysztof Rutkowski mówi, co najprawdopodobniej zrobił ojciec Dawidka z synem. Te słowa przerażają Źródło: youtube/tvnpl/

Krzysztof Rutkowski wypowiedział się na temat najgłośniejszej sprawy ostatnich lat. Śledczy wciąż nie potrafią ustalić, co mogło stać się z 5-letnim Dawidkiem, a najsłynniejszy polski detektyw wyjawił, co jego zdaniem mężczyzna mógł zrobić z synem.

Krzysztof Rutkowski zabrał głos w sprawie zaginionego chłopca. Podczas wywiadu przedstawił własną wersję tego, co prawdopodobnie stało się z 5-letnim Dawidkiem. Jego słowa są naprawdę przerażające, jednak wygląda na to, że teoria śledczych jest do nich zbliżona.  

Krzysztof Rutkowski zdradza, co mogło stać się z Dawidkiem 

Na temat zaginięcia Dawida Żukowskiego z każdym dniem pojawia się coraz więcej teorii, jednak żadna z nich wciąż nie została potwierdzona przez policję. Nieliczne są bardzo do siebie zbliżone, co może wskazywać na to, że śledczy są coraz bliżsi odkrycia prawdy. Znany polski detektyw zdecydował się wypowiedzieć na temat chłopca, co zrobił w rozmowie z dziennikarzem "Super Expressu". Przedstawił swoją wersję tego, co być może spotkało chłopca. 

- Według mnie mężczyzna mógł zabić synka, a potem ukryć jego zwłoki w wodzie (...). Paweł Ż. mógł działać pod wpływem bardzo silnych emocji. Zrobił to, aby zadać ból swojej żonie. Żeby odebrać jej to, co jest dla niej najcenniejsze. Wyrwać jej serce żywcem - mówił Rutkowski. 

Jego zdaniem w samochodzie mężczyzny nie znaleziono żadnych śladów, które mogłyby wskazywać na to, że ten zakopał ciało chłopca, przez to wersja z ukryciem w wodzie wydaje się najbardziej prawdopodobna. Detektyw wyznaje również, że w jego opinii, teoria z wywiezieniem chłopca do Rosji jest niemożliwa i ten w nią nie wierzy. 

Co mogło stać się z chłopcem? 

Od ośmiu dni polska policja dzień i noc pracuje nad rozwiązaniem sprawy zaginięcia 5-latka. Śledczy wytypowali kilka miejsc, które sprawdzali już kilkukrotnie, jednak nie przyniosło to upragnionych rezultatów. Z każdym kolejnym dniem pojawia się coraz więcej wątpliwości na temat tego, czy 5-latek nadal żyje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Prokuratura zakłada wiele wersji historii, do której mogło dojść 10 lipca. Jedną z nich jest, że ojciec chłopca dopuścił się samobójstwa rozszerzonego, co pokrywa się z teorią Rutkowskiego. Mówi się również o handlu dziećmi, dlatego specjaliści nie wykluczają współpracy międzynarodowej. Mimo pełnego zaangażowania ponad tysiąca mundurowych, helikopterów i psów tropiących, wciąż nie udało się natrafić na przełomowy ślad.

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. Krwawa jatka w polskim domu. Żona zaatakowała męża nożem, ale to on zabił ją. Potem patrzył, jak powoli umiera
  4. 4-latek zapewnia, że w poprzednim wcieleniu był księżną Dianą. Ujawnia porażające fakty, jesteśmy w szoku
  5. Wszystko się nagrało. Wiatr podwiał jej sukienkę, a widoku czerwonego krocza Anny Muchy długo nie zapomnicie
  6. Szokująca przepowiednia słynnej jasnowidzki ws. Dawidka. Wmuruje was w ziemię


Źródło: superexpress

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu