Krzysztof Rutkowski podjął zdumiewającą decyzję, chce unieważnić ślub. Podał niewiarygodny powód

Krzysztof Rutkowski podjął zdumiewającą decyzję, chce unieważnić ślub. Podał niewiarygodny powód Źródło: youtube/ Pasjonaci Tv

Krzysztof Rutkowski zaskoczył wszystkich swoją nagłą decyzją w sprawie swojego ślubu. Chce go unieważnić, a powód zwyczajnie zwala z nóg.

Krzysztof Rutkowski w ubiegłym roku wraz z wieloletnią partnerką, Mają Plich, w końcu powiedzieli sobie "tak". Huczna ceremonia i jeszcze bardziej wystawne przyjęcie przez kilka tygodni były głównym tematem dyskusji kolorowej prasy, które rozpisywały się na temat przeznaczonej na uroczystość kwoty, niecodziennym menu dla gości czy sukni ślubnej panny młodej. Okazuje się, że dla nowożeńców to było jeszcze za mało, dlatego Rutkowski zdecydował, że unieważni swoje małżeństwo, nie kryjąc przy tym powodu. 

Krzysztof Rutkowski podjął ostateczną decyzję. Zamierza unieważnić ślub 

Choć małżeństwo Mai i Krzysztofa trwa zaledwie kilka miesięcy, media już obiegły informacje, że detektyw zamierza unieważnić ślub i, jak się okazuje, wcale nie są to plotki. Na szczęście fani pary mogą odetchnąć z ulgą, bowiem decyzja Rutkowskiego nie dotyczy wcale ślubu z Plich, a z jego poprzednią małżonką. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak wiadomo, kluczowe "tak" mówił już trzykrotnie, a ponieważ z jedną z partnerek zdecydował się na ślub kościelny, z Mają mógł zawrzeć tylko ślub cywilny. Tymczasem, jego ukochana zawsze marzyła, by stanąć przed ołtarzem i trzymać za dłoń mężczyznę swojego życia, dlatego Rutkowski postanowił spełnić jej marzenie i unieważnić poprzedni ślub, by jeszcze raz ożenić się z Mają.

Dzisiaj grzeje: 1. Przyszła odebrać dziecko z przedszkola z prawie 2 promilami we krwi. Jej tłumaczenie jest absurdalne

2. Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, nie żyje

- Ślub kościelny to jest największe marzenie Mai i zamierzam je spełnić. Jestem już po pierwszych rozmowach z osobami zajmującymi się tak delikatnymi sprawami i nie wykluczam, że uda mi się tę sprawę doprowadzić do finału jeszcze w tym roku - wyjaśnił znany detektyw w czasie jednego z wywiadów. Obserwatorzy pary już spekulują, że jeśli ślub cywilny był tak wystawny, kościelny może przerosnąć najśmielsze oczekiwania wszystkich. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Elton John zapłakany zszedł ze sceny. Artysta przerwał koncert przez chorobę
  2. Piotr Żyła nie traci humoru po słabym występie. Przezabawna wypowiedź skoczka
  3. Krzysztof Rutkowski podjął zdumiewającą decyzję, chce unieważnić ślub. Podał niewiarygodny powód
  4. Jak syn mógł tak potraktować Zenka Martyniuka? Okropny afront, musiało zaboleć
  5. Przepis na blok czekoladowy lepszy nawet niż w PRL-u. Wystarczy dodać jeden sekretny składnik, by uzyskać nieziemski smak

Źródło: pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News