Krzysztof Rutkowski będzie przesłuchiwany
youtube.com Patriot24.TV
Weronika Wasiak - 13 Maja 2020

Krzysztof Rutkowski będzie przesłuchiwany przez policję, chodzi o poszukiwania i informacje detektywa. Ciąg dalszy sprawy zaginionej Iwony Wieczorek

Krzysztof Rutkowski wyjawił nieprawdopodobne informacje w sprawie zaginionej przed laty Iwony Wieczorek. Doszło do niespodziewanego zwrotu akcji, po którym detektyw ma zostać przesłuchany. Finał poszukiwań jest jednak coraz bliżej? Wiele na to wskazuje, trudno uwierzyć.

Krzysztof Rutkowski angażuje się w wiele spraw, z którymi zwracają się do niego Polacy. Zaginięcie najbliższej osoby czy morderstwa to jedynie namiastka tego, z czym każdego roku mierzy się detektyw. Wiele z nich ciągnie się miesiącami, a czasem nawet latami. Zupełnie nieoczekiwanie nastąpił przełom w sprawie zaginionej lata temu Iwony Wieczorek.

Detektyw Krzysztof Rutkowski będzie przesłuchiwany. Chodzi o zaginioną Iwonę Wieczorek

W rozmowie z Faktem Rutkowski przyznał, że niespodziewanie nastąpił zwrot akcji w sprawie zaginionej 10 lat temu gdańszczanki. W chwili, gdy wszyscy najmniej się tego spodziewali, detektyw miał dostać wiadomość od więzienia jednego z zakładów karnych na Mazowszu z informacją, gdzie zostały ukryte zwłoki Iwony Wieczorek.

Na zdjęciu ukrywa się 6 kotów. Tylko wyjątkowo spostrzegawczy potrafią znaleźć je wszystkieNa zdjęciu ukrywa się 6 kotów. Tylko wyjątkowo spostrzegawczy potrafią znaleźć je wszystkieCzytaj dalej

- Zgłosił się do nas mężczyzna odbywający karę pozbawienia wolności w jednym z zakładów karnych na Mazowszu. Mężczyzna ten przekazał, że ciało Iwony zostało zakopane w okolicach Trójmiasta, w rejonie Wejherowa - mówił Faktowi Rutkowski.

Jak się okazuje, w najbliższych dniach akcja poszukiwawcza ma zostać wznowiona. Jednym z pierwszych podjętych przez śledczych kroków ma być przesłuchanie Rutkowskiego, do którego dojść ma w najbliższy poniedziałek.

- W związku z artykułem, który pojawił się na stronie Fakt24, funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku podjęli decyzję o przesłuchaniu mnie w tej sprawie. Przesłuchanie ma się odbyć w poniedziałek o godz. 14:00, a piętnaście minut wcześniej planujemy zorganizowanie konferencji prasowej przed komendą - dodał w rozmowie z dziennikarzem Faktu Krzysztof Rutkowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiaku, które są bratnimi duszamiZnaki zodiaku, które są bratnimi duszami. Ich małżeństwa są niezniszczalneCzytaj dalej

Policja zwraca się również do społeczeństwa z prośbą o przekazanie służbom wszelkich, istotnych dla śledztwa informacji. Przypominamy, że sprawa dotyczy zaginionej 19-letniej wówczas Iwony Wieczorek. W nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku w Gdańsku, po kłótni ze znajomymi, opuściła lokalna dyskotekę i ślad po niej zaginął. Do tej pory nie wiadomo, co się z nią stało.

Dzisiaj grzeje:

1. Uczniowie wrócą do szkół. Padły konkretne daty, niespodziewana decyzja rządu

2. Nagranie z pobitym synem Michała Wiśniewskiego oburzyło fanów. Teraz gwiazdor się tłumaczy

- Sprawdzamy każdy sygnał, nawet najbardziej nieprawdopodobny. Jesteśmy też otwarci na wszelkie informacje w tej sprawie. Jeśli jest ktoś, kto może pomóc w wyjaśnieniu tego zaginięcia, to zapraszamy do kontaktu z policją, oczywiście gwarantujemy anonimowość – mówił dla Faktu nadkomisarz Maciej Stęplewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczoraj odnotowano rekordowy wzrost zachorowań na Śląsku. Hejterzy nie odpuszczają
  2. Adam Małysz i Apoloniusz Tajner pokłócili się w mediach. Poszło o pieniądze
  3. Michał Szpak jakiego jeszcze nikt nie widział. Nagranie z domu piosenkarza robi furorę
  4. Od 17 maja ogromne zmiany w kościele. Premier już potwierdził
  5. Kot nagle podszedł do nosorożca. Reakcja zwierzęcia nie mieści się w głowie, wszystko się nagrało
  6. Z twojego konta mogą zniknąć wszystkie pieniądze. Ważne ostrzeżenie dla klientów Biedronki przed nowym oszustwem

III etap odmrażania gospodarkiPolska weszła w III etap odmrażania gospodarki. Zobacz, co się zmieni, a za co nadal grożą surowe karyCzytaj dalej

Źródło: fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News