Będzie przełom w sprawie? Krzysztof Rutkowski dostał porażającą informację, wszystko się może zmienić w sprawie Iwony Wieczorek

Będzie przełom w sprawie? Krzysztof Rutkowski dostał porażającą informację, wszystko się może zmienić w sprawie Iwony Wieczorek Źródło: TOMASZ GOLA/East News

Krzysztof Rutkowski dostał niespodziewaną informację. Dzięki tej wiadomości wszystko może się zmienić. Czy oznacza to, że pojawi się przełom w sprawie Iwony Wieczorek? Czy po 10 latach rodzina pozna prawdę?

Krzysztof Rutkowski od lat angażuje się w najgłośniejsze sprawy w Polsce. Ostatnio detektyw pomagał w poszukiwaniach 3,5-letniego Kacperka. Dziś okazuje się, że zna nowe fakty w sprawie Iwony Wieczorek. Rutkowski w ostatnich dniach miał dostać informację od jednego z więźniów zakładu karnego na Mazowszu. Będzie przełom w sprawie?

Krzysztof Rutkowski zaangażował się w sprawę Iwony Wieczorek

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca dziesięć lat temu w Gdańsku. 19-latka po kłótni ze znajomym wyszła z dyskoteki w Sopocie, by na pieszo wracać do domu w Gdańsku Jelitkowie. Zgodnie z zapisami miejskiego monitoringu dziewczyna około godziny 4:12 była przy wejściu na plażę w okolicy Chilly Willy. Do domu pozostała jej kilkuminutowa droga, ale Iwona się w nim nie pojawiła. 

W sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek śledztwo prowadziła Komenda Wojewódzka Policji i Prokuratura Okręgowa w Gdańsku. W 2012 roku prokuratura umorzyła śledztwo. Po 19-latce ślad zaginął. Nie było żadnych śladów. Dziś okazuje się, że Krzysztof Rutkowski może mieć kluczowe dla sprawy informacje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Rutkowski ma kluczowe dla sprawy informacje? 

- Zgłosił się do nas mężczyzna odbywający karę pozbawienie wolności w jednym z zakładów karnych na Mazowszu. Mężczyzna ten przekazał, że ciało Iwony zostało zakopane w okolicach Trójmiasta, w rejonie Wejherowa - powiedział Krzysztof Rutkowski w rozmowie z Faktem. 

Informacja od więźnia z zakładu karnego na Mazowszu zdaniem Rutkowskiego może mieć kluczowe znaczenie. Co więcej, detektyw zaplanował akcję poszukiwawczą. Czy w końcu po 10 latach rodzina Iwony pozna prawdę o jej zaginięciu?

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawnili wstępne wyniki sekcji zwłok Kacperka. Ciężko powstrzymać łzy
2. Są wyniki sekcji zwłok 3,5-letniego Kacperka. Biegli przedstawili wstępne analizy

- Akcję poszukiwawczą planujemy w tym tygodniu lub na początku przyszłego. Musimy powiadomić Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku, przygotować ciężki sprzęt, koparkę i ewentualnie georadar, zanim podejmiemy działania - dodał.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szumowski przekazał najnowsze wieści. Wszyscy na nie czekali
  2. Polskie media nie mają wątpliwości. Lewandowska jest w kolejnej ciąży, co za szczęście
  3. Przed pogrzebem męża zajrzała do gazety. Natychmiast pobladła, teraz prawdę poznało całe miasto
  4. Marta Kaczyńska przekazała bardzo ważną wiadomość. Chodzi o ciążę, od teraz wiele się zmieni w życiu każdej Polki
  5. Premier Morawiecki pilnie apeluje do Polaków. Ujawnił jedno z największych zagrożeń pandemii
  6. Wkrótce obrodzą, kto już czeka na truskawki? 2 znakomite dodatki zmienią ich smak na lepsze

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News