Żona Krzysztofa Rutkowskiego zalała się łzami, wstrząsnęła nią nagła tragedia. Napisała apel do wszystkich Polaków

Żona Krzysztofa Rutkowskiego zalała się łzami, wstrząsnęła nią nagła tragedia. Napisała apel do wszystkich Polaków Źródło: instagram.com/majaplich/

Krzysztof Rutkowski wraz z żoną błyskawicznie dowiedzieli się o tragedii. Nie mogli uwierzyć, że mogło ich spotkać to samo. Żona słynnego detektywa, Maja Rutkowski tak mocno się przejęła, że postanowiła napisać apel do wszystkich Polaków.

Krzysztof Rutkowski wraz z żoną przeżyli chwile grozy. Maja Rutkowski nie omieszkała podzielić się tym na Instagramie. Jej wpis, emocjonalny i rozedrgany, zawiera w sobie ważny apel.

Krzysztof Rutkowski wraz z żoną przebywali w mieście, gdzie wydarzyła się tragedia

Maja Rutkowski nie mogła uwierzyć, że los tak nad nią czuwa. Wraz z mężem, Krzysztofem Rutkowskim, w ostatnich dniach wybrała się na narty wraz z dwójką dzieci. Kobieta w związku z pobytem w Białce Tatrzańskiej postanowiła opublikować poruszający wpis, będący jednocześnie apelem. Cała Polska słyszała o tragedii - spokrewniona ze sobą trójka osób zginęła przez zerwany przez wiatr dach. Żona Krzysztofa Rutkowskiego przebywała w tych samych okolicach, korzystała też z tego samego wyciągu.

- Jeździliśmy na nartach, śmialiśmy się i byliśmy tam jeszcze kilkanaście godzin temu. Zawsze doceniałam życie, ale ostatnie wydarzenia w moim życiu jeszcze bardziej uświadamiają mi, aby szanować każdą minutę swojego życia. Trudno sobie nawet wyobrazić, co teraz przeżywają najbliżsi osób, które dzisiaj poniosły śmierć, a pozostałe walczą o życie. Niech Bóg ma je w swojej opiece. Nie marnujcie życia na złe emocje!!! Życie jest zbyt krótkie... - napisała żona detektywa w emocjonującym wpisie.

Zginęły trzy osoby: mama i dwie córki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jesteśmy tam co rok na feriach, mam ciarki jak sobie o tym pomyślę, łzy i rozpacz, jakie życie jest kruche - napisała jedna z internautek.

- My też lubimy ten stok i często tam jeździmy! Ja też dziś przeżywam tę tragedię, a wy mieliście szczęście, że uniknęliście tragedii - skomentowała inna z fanek.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazdor TVP. Widzowie go kochali, poruszające słowa Marty Manowskiej
2. 
Silne uderzenie w północnej Polsce. Jest niebezpiecznie, przekroczono stan ostrzegawczy

Przypomnijmy, że 10 lutego ok. godziny 11:00 w Białce Tatrzańskiej niedaleko wyciągu na Rusińskim Wierchu doszło do tragedii. Mocny podmuch wiatru zerwał dach z wypożyczalni sprzętu narciarskiego. Dach przeleciał ok. 40 m po parkingu niszcząc samochody i uderzając w ludzi. Na miejscu zmarła 52-letnia kobieta i jej 15-letnia córka. Z kolei 21-letnia druga córka zmarłej została zabrana do szpitala w ciężkim stanie, straciła życie przez uraz wielonarządowy. Poszkodowana jest jeszcze jedna osoba, a mąż i ojciec ofiar znajduje się w szpitalu i jest pod opieką psychologów.

Fot. instagram.com/majaplich/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niezwykle rzadki przypadek. W ustach 25-latki zaczęły rosnąć włosy [FOTO]
  2. Koniec sezonu dla legendy reprezentacji Polski. Zerwał więzadła krzyżowe, fatalna wiadomość
  3. Zamówił deser w restauracji. Gdy zobaczył, co kelner napisał na paragonie, zamarł
  4. Dopiero teraz ujawniono dramatyczne szczegóły choroby Tomasza Lisa. Smutne słowa, ciężko powstrzymać łzy
  5. Media właśnie obiegły informacje o nagłej śmierci. Wielka strata, wszyscy mieli nadzieję

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News