Sprawdzili logowanie komórki taty Kacperka. Rutkowski ujawnił porażające szczegóły

Sprawdzili logowanie komórki taty Kacperka. Rutkowski ujawnił porażające szczegóły Źródło: instagram.com detektywkrzysztofrutkowski

Krzysztof Rutkowski z początkiem maja zaangażował się w poszukiwania zaginionego Kacperka na prośbę rodziny. Dziś, kiedy jest już po wszystkim, a ciało chłopca zostało znalezione, detektyw ujawnił porażające szczegóły śledztwa. Chodzi o telefon komórkowy ojca 3,5-latka.

Krzysztof Rutkowski może już wypowiadać się na temat śledztwa, odpowiednio wybierając i dawkując informacje. Wszyscy dowiedzieli się prawdy o logowaniach komórki Rafała B.

Krzysztof Rutkowski ujawnił, co wskazały logowania telefonu ojca Kacperka

Poszukiwany od 27 kwietnia Kacperek odnalazł się w sobotę 9 maja przed południem. Jego ciało znalazł płetwonurek, Marcel Korkuś, w miejscu, które już było wcześniej przeszukiwane. W akcję poszukiwawczą od początku zaangażowani byli policjanci, strażacy, wojsko, psy tropiące, mieszkańcy oraz sam detektyw Krzysztof Rutkowski. To właśnie on na krótkiej konferencji prasowej zdradził kilka szczegółów, w tym zagadkowe dla wielu logowania telefonu ojca Kacperka.

- Informacje, które my dostawaliśmy do biura były zupełnie irracjonalne, nierealne. Tego rodzaju przypadek pokazał kolejny raz wysokorozsądkowe podejście do tematu, koncentrowanie się na poszukiwaniach w miejscach tych, które w jakikolwiek sposób powinny być prawidłowe. I tutaj dzięki płetwonurkowi, z którym również mieliśmy kontakt, upór jego doprowadził do odnalezienia ciała w miejscu, gdzie faktycznie się znajdowało, a nie na zasadzie wskazywania miejsc, bo może ojciec utopił dziecko. Te poszukiwania, w tamtym rejonie, wynikały przede wszystkim z logowania się telefonu komórkowego Rafała, gdzie podejrzewano, że on to dziecko tam utopił - mówił Krzysztof Rutkowski.

Rodzina jeszcze nie poinformowała o dacie pogrzebu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedługo po odnalezieniu ciała Kacperka jego mama, Joanna, w towarzystwie detektywa i jego żony krótko rozmawiała z dziennikarzami. Tam również przewinął się wątek ojca 3,5-latka, Rafała. Jeśli mężczyzna miał przy sobie telefon, to rzeczywiście urządzenie mogło logować się przy moście, gdzie niedaleko od obiektu znaleziono Kacperka. Rodzice chłopca przebywali m.in. na moście, szli z biegiem rzeki i przeczesywali okoliczne zarośla. Stąd logowanie się telefonu - w tamtych okolicach również znaleziono zabawkę chłopca.

Dzisiaj grzeje: 1.Minister przekazał kluczowe informacje dla wielu uczniów. Niespodziewana decyzja, długo trzeba było czekać

2. Ministerstwo Zdrowia wysłało pierwsze SMSy. Nie dostałeś? Znamy ich treść

W tej chwili rodzina zmarłego Kacperka jest otoczona opieką psychologiczną, a mieszkańcy służą pomocą zrozpaczonej matce. Nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się pogrzeb, na który na pewno chciałyby przyjść tłumy - jednak to niemożliwe w obecnej sytuacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kiedy pożegnamy kolejne obostrzenia? Podjęcie decyzji jest kwestią dni
  2. Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)
  3. Nie żyje uwielbiany aktor seriali z TVN i Polsatu. Tragiczną informację przekazał syn
  4. Mało kto pamięta jeden epizod z życia Katarzyny Dowbor. Ciężko uwierzyć, co robiła
  5. Cała Polska wstrzymała oddech. Ujawnili wstępne wyniki sekcji zwłok Kacperka
  6. Dodaj 15 kropli do wody i mleka. Wyrosną gigantyczne pomidory w przyśpieszonym tempie o smaku nie do opisania

Źródło: Fakt, Patriot24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News