Krzysztof Rutkowski
East News AGENCJA SE
Mateusz Sidorek - 7 Maja 2020

Wydało się, co policja myśli o pomocy Rutkowskiego w poszukiwaniach Kacperka. Nikt nie mógł się spodziewać

Po tym, jak do akcji poszukiwawczej zaginionego Kacperka dołączył Krzysztof Ruktowski, o całej sprawie zrobiło się jeszcze głośniej. Znany detektyw zaproponował, że pomoże rodzinie 3,5-letniego chłopca za darmo. W dodatku ustalił wysoką nagrodę za udzielenie informacji, które doprowadzą do odnalezienia dziecka. Niedawno portal Wirtualna Polska ujawnił, co policja sądzi o pracy detektywa.

Niedawno pisaliśmy o tym, jak do poszukiwań zaginionego chłopaka z Nowogrodźca dołączył Krzysztof Rutkowski. Od tej pory cała Polska zastanawiała się, czy detektyw będzie miał udział w odnalezieniu 3,5-letniego Kacperka. Serwis Wirtualna Polska poinformował, jak przebiega jego współpraca z funkcjonariuszami i co policja sądzi o takiej pomocy.

DziewczynkaDwulatka trafiła do szpitala z zaczerwienionymi oczami. Gdy lekarze ją zbadali, złapali się za głowyCzytaj dalej

O tym, czy Krzysztof Rutkowski powinien pomóc w poszukiwaniach Kacperka, mówiono jeszcze zanim detektyw podjął oficjalną decyzję. W ubiegłą sobotę mężczyzna dotarł do Nowogrodźca wraz ze swoją ekipą i rozpoczął własne działania. Jego współpraca z policją nie zaczęła się najlepiej. Jak informuje Wirtualna Polska, Rutkowski skrytykował śledczych za to, że zatrzymano Rafała B. tuż po zaginięciu jego dziecka. Zdaniem detektywa sąd mógł zastosować w tym przypadku nadzwyczajne procedury.

Krzysztof Rutkowski oceniony przez funkcjonariuszy

Po tym, jak Krzysztof Rutkowski nie odniósł się zbyt pochlebnie do działań policji, wiele osób zastanawiało się, jak będzie wyglądała jego dalsza współpraca z funkcjonariuszami i czy w ogóle do niej dojdzie. Wirtualna Polska niedawno przedstawiła opinię rzeczniczki bolesławieckiej policji, Anny Kublik-Rościszewskiej. Jej słowa mogą zaskoczyć Polaków, którzy śledzą postępy w poszukiwaniach.

- Pan Rutkowski nam nie przeszkadza w pracy. Każdy działa odrębnie i idzie swoim torem - słowa rzeczniczki cytuje Wirtualna Polska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Życie w czasie PRL-u wyglądało zupełnie inaczej niż dziśWasze dzieci nie pamiętają. 15 zdjęć ukazujących całą prawdę o PRLuCzytaj dalej

Wygląda na to, że Krzysztof Rutkowski i policja nie współpracują ze sobą w ogóle. Ze słów Anny Kublik-Rościszewskiej możemy wywnioskować, że chociaż detektyw nie przeszkadza funkcjonariuszom, to także im nie pomaga. W takim przypadku możemy mówić o toczących się równolegle dwóch śledztwach. Portal Wirtualna Polska zdała również najnowszą relację z poszukiwań zaginionego Kacperka.

Dzisiaj grzeje:

1. Widok zwala z nóg, policja udostępniła wyjątkowo smutne nagranie. Chodzi o 3,5-letniego Kacperka

2. 2-letnia dziewczynka z Malborka pod wpływem środków odurzających. Była pod opieką ojca

Podczas, gdy Krzysztof Rutkowski wraz ze swoją grupą poszukują zaginionego chłopca, policja sprowadziła z Niemiec specjalnie wyszkolone psy oraz georadar. Jak informuje Wirtualna Polska, ta dodatkowa pomoc jednak nie wniosła zbyt wiele do akcji. Anna Kublik-Rościszewska przyznała, że niemieckie psy podążyły podobnym tropem, jaki wcześniej znalazły polskie zwierzęta. Cała Polska nadal czeka na przełom w tej sprawie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciotka zaginionego Kacperka przerywa milczenie. "Mój brat nic nie zrobił Kacperkowi"
  2. Mama Anny Lewandowskiej zdradziła tajemnicę narodzin wnuczki. Padły mocne słowa, "Bardzo się martwiłam"
  3. Polska przełamała fatalną barierę. MZ przekazało wyjątkowo smutne informacje
  4. Wydało się, co policja myśli o pomocy Rutkowskiego w poszukiwaniach Kacperka. Nikt nie mógł się spodziewać
  5. Nikt nie wiedział co łączy Ewę Błaszczyk z Łukaszem Szumowskim. Cała prawda wyszła na jaw, odbiera mowę
  6. Moczenie truskawek w occie, trzymanie cebuli w pończochach, zamrażanie jajek. Jakie są efekty?

córkaOjciec dowiedział się, co robi jego piękna córka. Kiedy ich znaleźli, było już za późno, doszło do niewyobrażalnej tragediiCzytaj dalej

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News