Krzysztof Rutkowski upiorny eksperyment
youtube.com Bolec.Info
Konrad Karpiuk - 5 Maja 2020

Do sieci trafiły porażające słowa Rutkowskiego. Chodzi o zaginięcie Kacperka, przeprowadzą upiorny eksperyment

Krzysztof Rutkowski zdecydował się za darmo udzielić pomocy matce 3,5-letniego Kacperka, którego od ośmiu dni bezskutecznie poszukują służby. Znany detektyw podzielił się niedawno swoimi przypuszczeniami, a na jaw wyszły kolejne fakty w sprawie. Dalej jednak uważa , że najprawdopodobniejszym scenariuszem jest ten, w którym dziecko wpadło do rzeki. Teraz zdecydował się na przeprowadzenie upiornego eksperymentu.

Krzysztof Rutkowski wraz ze swoim zespołem z impetem włączyli do poszukiwań. Niedawno krytykował działania służb oraz mediów w rozmowie dla portalu Bolec.info. Przyznał również, że bierze pod uwagę zarówno scenariusz z zaginięciem, jak i z ewentualnym porwaniem z motywem zemsty, jednak sam skłania się ku wersji z rzeką. Dlatego też chce sprawdzić swoją teorię poprzez upiorny eksperyment.

Krzysztof Rutkowski przeprowadzi upiorny eksperyment w nadziei, że znajdzie Kacperka

Detektyw chce udać się w miejsce, w którym Kacperka najprawdopodobniej wpadł do rzeki. Następnie do rzeki ma być wrzucony manekin, o takim samym wzroście i wadze co Kacperek. Współpracownicy detektywa będą sprawdzać, gdzie prąd rzeki zabierze kukłę, w nadziei, że uda mu się zlokalizować chłopca. Symulowanie topienia się dziecka może wydawać się niepokojące, ale być może to pomoże w znalezieniu chłopca.

Rok szkolny klluczowa decyzjaKluczowa decyzja, rodzice nie dowierzają. Minister przerwał milczenie dot. powrotu dzieci do szkółCzytaj dalej

Nie wiadomo jednak, czy ten eksperyment się powiedzie. Przede wszystkim, jak sam detektyw już wspominał, w dniu, w którym zaginął Kacperek, prąd rzeki był niezwykle silny, przez co dzisiaj trasa kukły może być zupełnie inna. Mimo wszystko w sytuacji, w której poszukiwania trwają tyle czasu, detektyw chce spróbować każdej metody.

Scenariusz, że chłopiec jest na dnie rzeki jest wciąż możliwy. Podobne przypadki zaginięć

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopaki do wzięciaDziewczyna Szczeny z "Chłopaków do wzięcia" przerwała milczenie. Światło dzienne ujrzała powalająca prawda o ich dzieckuCzytaj dalej

Niestety, zarówno policja, jak i detektyw twierdzą, że jest mała szansa na to, aby chłopiec został odnaleziony żywy. Ten scenariusz nie jest wykluczany, ale z każdym dniem bez jakichkolwiek śladów Kacperka, zmniejsza się prawdopodobieństwo, że jeszcze żyje. Mimo wszystko, jego matka nie traci nadziei - sama mówiła, że jeśli przez tyle dni nie znaleziono go w okolicy, to tutaj go na pewno nie ma.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd w ostatniej chwili wprowadził ważne zmiany. Cofnięto wiele zakazów
2. ”Rz”: Rząd bliski podjęcia decyzji dotyczącej milionów Polaków. Chodzi o nasze pieniądze

Warto jednak przypomnieć, że poszukiwania w wodzie potrafią być niezwykle skomplikowane. Gdy w 2019 roku, na jeziorze Kisajno zginął Piotr Woźniak-Starak, jego ciała poszukiwano przez 5 dni. Z kolei gdy również w ubiegłym roku w Grodzisku Mazowieckim zaginął 5-letni Dawidek, jego poszukiwania trwały 10 dni, a ciało chłopca nie znajdowało się w wodzie, lecz leżało w wysokiej trawie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające doniesienia służb specjalnych. Chiny mogły ukrywać prawdę o wirusie z Wuhan
  2. Brat Anny Lewandowskiej wygadał się. Złamali jej nos, biła się z mężczyznami, wszystko wyszło na jaw
  3. Mama Kacperka nie mogła dłużej ukrywać prawdy. Wiadomo już, co wydarzyło się tuż przed zaginięciem chłopca
  4. Dramat w rodzinie Donalda Tuska. Córka byłego premiera przekazała smutną wiadomość
  5. Zwrot akcji ws. córki Kasi Kowalskiej. Ujawniono, w jakim naprawdę jest stanie
  6. Znowu ktoś się pomylił? Dzisiaj w Biedronce szynka i kiełbasa po 1 zł, mięso mielone 3 zł, niewyobrażalne

ChłopiecChłopiec bawił się w rzece. Zobaczył coś, czego nie zapomni do końca życia, porażające odkrycieCzytaj dalej

Źródło: Super-Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News