Krzysztof Rutkowski i Jackowski
TOMASZ GOLLA/AGENCJA SE/East News
Aneta Wasilewska - 4 Maja 2020

Jackowski i Rutkowski są zgodni ws. Kacperka. Niestety, nie ma powodów do radości

Krzysztof Rutkowski włączył się w poszukiwania Kacperka. Jego zdanie w sprawie jest takie samo, jakie przekazał w ostatnich dniach Krzysztof Jackowski. Niestety, nie oznacza to dobrych nowin. Czy w końcu dowiemy się, co stało się z zaginionym Kacperkiem?

Krzysztof Rutkowski zareagował na to, co dzieje się w Polsce i postanowił przyłączyć się do poszukiwań Kacperka. Znany polski detektyw wyznaczył już ogromną nagrodę dla osoby, która przyczyni się do odnalezienia 3,5-letniego chłopca. Co więcej, Rutkowski niestety podziela zdanie Jackowskiego w sprawie zaginięcia.

Kasia Kowalska -córkaCórka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa? Na jaw wyszła zdumiewająca prawda, menedżer się wygadałCzytaj dalej

Krzysztof Rutkowski włączył się w poszukiwania Kacperka

Na miejscu, gdzie ostatni raz widziany był Kacperek, pojawił się Krzysztof Rutkowski. Polski detektyw spotkał się z mamą chłopczyka, a także rozmawiał z mieszkańcami miasta. Rutkowski odwiedził także działki, na których Kacperek przebywał wraz z tatą.

Po zbadania sytuacji Krzysztof Rutkowski podzielił się swoimi przemyśleniami. Detektyw wie, że w sprawie zaginięcia dziecka nadzieja zawsze umiera ostatnia. Pomimo to Rutkowski przekazał, jaka jest jego zdaniem hipoteza w sprawie zaginięcia 3,5-letniego chłopca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

MięsoPołożyła kostkę lodu na grillowanym mięsie. Efekt powala, każdy chce poznać jej genialny sekretCzytaj dalej

Krzysztof Rutkowski i Jackowski są zgodni w sprawie zaginięcia

Krzysztof Rutkowski rozmawiał z dziennikarzami w mieście, gdzie ostatni raz był widziany Kacperek. Detektyw został zapytany o to, jaka jego zdaniem jest najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń.

- Sprawa jest i skomplikowana i w sumie bardzo prosta. Jeżeli chodzi o kwestie hipotez, które możemy postawić i spekulacji, które były przedstawiane w sposób bardzo sensacyjny przez media, te lokalne i te bardziej ogólnopolskie. Przyjmujemy niestety najbardziej dramatyczną wersję, którą również przyjmuje policja, że woda jest główną przyczyną zaginięcia dziecka - przekazał Krzysztof Rutkowski.

Dzisiaj grzeje:

1. Policja przekazała fatalne informacje. Chłopiec nie żyje, zabił go własny ojciec

2. Niestety, nie żyje dziecko. Cała Polska miała nadzieję na inne zakończenie sprawy

Tak samo najbardziej prawdopodobną teorią dla Krzysztofa Jackowskiego było to, że Kacperek utopił się w rzece Kwisa. Polski jasnowidz mówił o tym w jednym ze swoich ostatnich nagrań, które zamieścił w sieci. Okazuje się więc, że wszyscy są zgodni co do tego, co mogło się stać z dzieckiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaskakujące słowa księdza do wiernych. "Ktoś próbował nam wdrukować, że w kościele się zakazimy. Czym?"
  2. Anna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do choroby
  3. Znaleziono porzuconą zabawkę Kacperka? Dziecko bawiło się nią tuż przed zaginięciem
  4. Córka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa? Na jaw wyszła zdumiewająca prawda, menedżer się wygadał
  5. Syn Pawła Królikowskiego dopiero teraz miał siłę wyznać prawdę. Nie da się powstrzymać łez
  6. Jak ugotować czerninę? Do sieci trafiła hitowa receptura, zupa smakuje nadzwyczajnie

Kobieta amputacja nógUżywała popularnego produktu do higieny tylko dla pań. Musieli jej amputować nogi, teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News