Krzysztof Rutkowski
screen/Super-Express
Konrad Karpiuk - 4 Maja 2020

Rutkowski szykuje przełom w poszukiwaniach Kacperka? Pojawiło się wiele nowych informacji

Krzysztof Rutkowski niedawno włączył się w poszukiwania 3,5-letniego Kacperka, który zaginął tydzień temu. Znany detektyw rozpoczął z przytupem - najpierw przyznał, że ma już teorię na temat zaginięcia dziecka, a później ostro wypowiadał się o działaniach służb. Teraz przystąpił do akcji poszukiwawczej. Zaczynają pojawiać się kolejne wątki.

Krzysztof Rutkowski, od kiedy przystąpił do akcji, jest przepytywany przez media lokalne i ogólnopolskie. Niedawno krytykował dziania służb, a teraz udzielił krótkiego wywiadu dla Super-Expressu, w którym przedstawił obecną sytuację. Pojawiły się nowe wątki w sprawie i podejrzenia na temat zaginięcia chłopca.

Krzysztof Rutkowski nie wyklucza porwania chłopca

- Jeżeli chodzi o sytuację, która mogła się wydarzyć. My nie przekreślamy tego, że dziecko żyje. [...] Nie można wykluczyć, że doszło do utopienia, że dziecko wpadło do wody, ale nie zakładamy tego jako główny wątek, główną hipotezę zdarzenie. Może być sytuacja taka, że ktoś ma informacje na ten temat, że ktoś wie, co się wydarzyło z Kacperkiem - mówił Krzysztof Rutkowski w nagraniu dla Super-Expressu.

Rentgen ujawnił prawdę.Przez lata bolała ją klatka piersiowa. Lekarz zrobił jej rentgen, wynik wbił go w fotelCzytaj dalej

Matka chłopca twierdzi, że skoro tydzień poszukiwań nie przyniósł efektów, to jest niemal pewna, że chłopca tutaj nie ma. Jednocześnie, gdy media mówią o wątkach przestępczych i karze więzienia, jaką musi odbyć ojciec dziecka, zarówno detektyw, jak i matka Kacperka uważają, że nie jest on kryminalistą i scenariusz powiązany z półświatkiem przestępczym jest raczej mało prawdopodobny.

Matka chłopca zdradza na wizji niepokojące szczegóły

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta amputacja nógUżywała popularnego produktu do higieny tylko dla pań. Musieli jej amputować nogi, teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

Jednocześnie detektyw Rutkowski wyklucza, aby mogło dojść do porwania w celu wymuszenia okupu. Jego zdaniem okoliczności sprawiają, że takie działanie przestępcze byłoby nieopłacalne. Choć sam uważa, że prawdopodobnie chłopiec wpadł do wody, to nie wyklucza tematu osobistej zemsty. Szczególnie że matka chłopca przed kamerą Super-Expressu zdradziła niepokojące szczegóły.

Dzisiaj grzeje:

1. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, policja przekazała złą wiadomość
2. Nagle zmiany w rozporządzeniu Rady Ministrów. Co dalej z godzinami dla seniorów?

Matka chłopca uważa, że nie wie zbyt dużo na temat powiązań ojca dziecka ze względu na to, że zajmuje się pozostałą trójką dzieci. Jednak jak sama przyznała, dostała wcześniej od niego wiadomość, że ojciec Kacpra "musi walczyć, żeby go nie połamali". Po chwili jednak dodała, że ta sprawa została już podobno zamknięta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczne informacje na samym początku tygodnia. MZ podało najnowsze dane
  2. Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje młody gwiazdor. Tragiczny wypadek w dniu urodzin
  3. Skończą się pieniądze na wypłacanie emerytur? ZUS wydał niepokojące oświadczenie
  4. Oryginalny pomysł na kotlety mielone inaczej. Rzadko się spotyka tak dobre i delikatne, rodzina dostanie bzika na ich punkcie
  5. Rutkowski szykuje przełom w poszukiwaniach Kacperka? Pojawiło się wiele nowych informacji
  6. Królował zanim wymyślono kostki rosołowe. Ma cudowne właściwości

TataNiestety, tata znalazł synka martwego. Podano przyczynę niewiarygodną zgonu, mama się załamałaCzytaj dalej

Źródło: Super-Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News