Krzysztof Rutkowski
instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski
Klaudia Bochenek - 3 Stycznia 2020

Jest afera, Rutkowski może trafić do więzienia. Dobitne oświadczenie

Krzysztof Rutkowski wpadł w tarapaty. Tym razem to nie jego klienci będą musieli się tłumaczyć przed organami władzy, a on sam. Usłyszał zarzut, może trafić za kratki.

Krzysztof Rutkowski, najbardziej znany detektyw w Polsce, zaczął 2020 rok w przykrych okolicznościach. W sylwestra usłyszał zarzuty i informację, ile lat więzienia mu grozi, teraz zbiera materiały i obiecuje, że tak tego nie zostawi.

Krzysztof Rutkowski trafi do więzienia? Usłyszał zarzuty, grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności

Kłopoty Krzysztofa Rutkowskiego rozpoczęły się dokładnie 31 grudnia. Nie był to dla niego radosny sylwester. Wtedy został wezwany na komisariat w celu przesłuchania. Musiał od razu zacząć walczyć o prawdę.

- Komenda Powiatowa Policji w Sieradzu prowadzi postępowanie w sprawie przestępstwa z art. 234 Kodeksu karnego. 31 grudnia 59-letni mężczyzna usłyszał zarzut i został przesłuchany w charakterze podejrzanego - potwierdziła asp. szt. Agnieszka Kulawiecka z policji w Sieradzu. Ze względu na dobro śledztwa policja nie ujawnia reszty szczegółów.

Maryla Rodowicz wyznała najbardziej intymny szczegół z życia Violetty Villas. PorażająceMaryla Rodowicz wyznała najbardziej intymny szczegół z życia Violetty Villas. PorażająceCzytaj dalej

Okazuje się, że Krzysztof Rutkowski usłyszał zarzut fałszywego oskarżenia innej osoby o popełnienie czynów zabronionych. Za takie przewinienie grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Jak się okazało, sprawa ciągnie się już szmat czasu.

Znany detektyw będzie walczyć o swoje, czeka na konfrontację

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PiesPrzerażona mama zobaczyła, że doberman ciągnie jej małą córkę przez ogródek. Musiała natychmiast reagować, miała niewiele czasuCzytaj dalej

- Chcę doprowadzić do konfrontacji z osobą, na którą rok temu złożyliśmy zawiadomienie, a policja nie potrafiła wykorzystać tych informacji - tłumaczy detektyw. Dodał również dość obiecujące zdanie, które nie wskazuje na bezczynność. Przyznał, że "przygotowuje stosowne materiały i złoży je w komendzie powiatowej policji w Sieradzu".

Dzisiaj grzeje: 1. Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedz Marcina Prokopa. Znany dziennikarz może mieć kłopoty
2. Piękna wokalistka zaliczyła ogromną wpadkę na Sylwestrze TVN. Podczas występu pokazała o wiele za dużo

Co ciekawe, to nie pierwszy konflikt detektywa z prawem, kiedy to on staje w roli oskarżonego. Został już kiedyś ukarany za to, że w latach 2004-2006 bezprawnie prowadził działalność detektywistyczną, a także równie bezprawnie pozbawiał innych osób wolności. Ostatecznie nie przyznał się do winy mimo, że śledczy mieli dowody, że prowadzi agencję detektywistyczną bez wpisu do rejestru. Jego firma miała oferować usługi doradcze, jednak większość spraw była "czysto detektywistyczna".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem
  2. Jak polscy sportowcy spędzali sylwestra? Lewandowscy znów zachwycają, zjawiskowa Radwańska (ZDJĘCIA)
  3. Gwiazdor reality show nie żyje, miał zaledwie 26 lat. Wcześniej w jego życiu doszło do wielkiego dramatu
  4. Jest piękniejsza od Marceliny. Zawadzka pochwaliła się siostrą, są zdjęcia ze ślubu
  5. Dramatyczne sceny w TVN. Trafili do szpitala, zakleszczył się w 18-latce podczas stosunku

MążZostała żoną poczciwego rolnika. Dopiero po 10 latach dowiedziała się, że zabił dziesiątki osóbCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News