Krzysztof Rutkowski wyznaczył nagrodę
instagram.com detektywkrzysztofrutkowski
Klaudia Bochenek - 2 Maja 2020

Rutkowski wyznaczył astronomiczną nagrodę dla osoby, która pomoże odnaleźć Kacperka

Krzysztof Rutkowski postanowił włączyć się w poszukiwania zaginionego 27 kwietnia 3,5-letniego Kacperka. Detektyw wraz z żoną, Mają Rutkowski, 2 maja przyjechał do Nowogrodźca, by poprowadzić odrębne śledztwo na prośbę krewnych dziecka. Aby zachęcić do zdradzania informacji, zaproponował astronomiczną nagrodę.

Krzysztof Rutkowski, po rozmowie z rodziną chłopca, zebrał swoich ludzi i pojechał do Nowogrodźca, na miejsce tragedii. Znany detektyw poinformował też o wyznaczeniu wysokiej nagrody za pomoc w rozwiązaniu sprawy.

Krzysztof Rutkowski jest na miejscu, trwają działania

Już w sobotę rano w Nowogrodźcu pojawiły się samochody oznaczone napisami "Rutkowski Patrol". Ludzie detektywa zebrali potrzebny sprzęt i pojechali na miejsce, by jak najwcześniej rozpocząć pracy przy poszukiwaniach. O pomoc do Krzysztofa Rutkowskiego zwrócili się najpierw przyjaciele rodziny zaginionego dziecka, ale warunkiem przystąpienia detektywa do pracy była rozmowa z bezpośrednimi krewnymi.

mama kacperka powiedziałaWiemy, co partner mamy Kacperka powiedział jej przed zaginięciem. Włos jeży się na głowieCzytaj dalej

- Dzwonili do mnie przyjaciele rodziny Kacperka. Poprosili o pomoc, bo są zdesperowani. Zgodziłem się, ale zaznaczyłem, że musi do mnie zadzwonić ktoś z rodziny malucha. Włączę się do akcji za darmo, nikt nie będzie mi musiał nic płacić. Nie mogę teraz zdradzić szczegółów, ale mam swoje przypuszczenia na temat tego, co się stało - mówił jeszcze wczoraj detektyw Krzysztof Rutkowski dziennikarzom "Super Expressu".

Detektyw za pomoc w odnalezieniu dziecka wyznaczył wysoką nagrodę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kacperek - rekonstrukcja zdarzeńJak wyglądały ostatnie chwile Kacperka przed zaginięciem? Rekonstrukcja zdarzeń przyprawia o ciarkiCzytaj dalej

Krzysztof Rutkowski znalazł chwilę, by poinformować o astronomicznej nagrodzie za pomoc w śledztwie. Znany detektyw postanowił przeznaczyć 50 tys. zł dla osoby, która przyczyni się do odnalezienia zaginionego Kacperka. Jak się okazuje, sprawa może być bardzo zagmatwana, a chłopiec wcale nie utonął.

Dzisiaj grzeje:

1. Nikt się nie spodziewał, ciało leżało na pobliskim polu. Natychmiast wezwano helikopter i wszystkie służby ratunkowe
2. Niestety, nie żyje Paulina. Jej własny chłopak zrobił z ciałem niewybaczalną rzecz

Jak podejrzewa Krzysztof Rutkowski, chłopiec mógł zostać przez kogoś porwany i żyje lub mógł zostać porwany, ale sytuacja wymknęła się spod kontroli i Kacperkowi mogło stać się coś złego. Na taki obrót wydarzeń wskazują słowa, które Rafał B., ojciec 3,5-latka, wypowiedział do mamy chłopca kilka dni przez dramatem.

- Dziewczyno, ty nic nie rozumiesz, oni chcą mnie połamać - miał powiedzieć do matki chłopca, Joanny, Rafał B. Kobieta poinformowała o tym fakcie w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagła śmierć nastolatki. Odeszła 15-letnia Julia
  2. Fatalne wieści dla Roberta Lewandowskiego. Polak straci fortunę
  3. Niespodziewane rozporządzenie Łukasza Szumowskiego. Wiele rodzin będzie mieć łzy w oczach
  4. Media podały najsmutniejsze informacje. Nie żyje Piotr Nowak
  5. Rutkowski wyznaczył astronomiczną nagrodę dla osoby, która pomoże odnaleźć Kacperka
  6. Hitowy deser bez pieczenia z 2 składników zrobisz w chwilę. Żaden sernik nie jest delikatniejszy

Izabela Trojanowska zdrowieBliscy drżą z niepokoju o Izabelę Trojanowską. Chodzi o jej zdrowie, obawiają się nawrotu ciężkiej chorobyCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News