Krzysztof Respondek podzielił się informacją z pierwszej ręki
MARCIN TOMALKA East News
Agata Jaroszewska - 14 Maja 2020

Krzysztof Respondek nie mógł dłużej ukrywać. Wydało się, co działo się w kopalniach, ciężko uwierzyć

Krzysztof Respondek pracuje jako kabareciarz, ale w wywiadzie udzielonym Plejadzie szczerze przyznaje, że obecnie nie ma do powiedzenia nic śmiesznego. Rodowity Ślązak podzielił się relacją z pierwszej ręki, usłyszał ją od swojego kolegi górnika pracującego w kopalniach. Nie ukrywa, co działo się w miejscu pracy wielu jego znajomych i ciężko w to uwierzyć. Obecnie to właśnie Śląsk zmaga się z największym przyrostem zakażeń koronawirusem.

Krzysztof Respondek udzielił Plejadzie niezwykle emocjonalnego wywiadu, w którym dzieli się zarówno swoją opinią, jak i wiadomościami z rodzinnego Śląska. Tylko w czwartek, w tym regionie, potwierdzono 302 przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Dzięki jego słowom wydało się, co działo się w kopalniach.

Sejm przyjął poprawkiZ ostatniej chwili, Sejm właśnie przyjął ważne poprawki. Wprowadzono sporo zmianCzytaj dalej

Krzysztof Respondek skomentował obecną sytuację

Krzysztof Respondek podkreślił, że jego opinia jest oczywiście subiektywna i nie powinien być brany przez kogokolwiek za autorytet w kwestiach medycznych, jednak ma swoje przemyślenia dotyczące epidemii koronawirusa. Szczególnie bliski jest mu problem, z jakim zmagają się mieszkańcy Śląska, gdyż to stamtąd pochodzi znany kabareciarz.

- Nie jestem ani lekarzem, ani znawcą tematu, a tym bardziej nie wiem, co przyniesie jutro, więc mogę tylko skomentować to, co dzieje się dzisiaj. Przyrost zachorowań wiąże się z tym, że po prostu zaczęto robić testy. Gdy nie testuje się ludzi, nie ma zachorowań - mówił w rozmowie z serwisem Plejada Krzysztof Respondek. W dalszej części swojej wypowiedzi podzielił się rozmową, którą odbył ze swoim kolegą pracującym w jednej ze śląskich kopalń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Katarzyna FiguraSwoją relację trzymali w tajemnicy przez lata? Media obiegła wiadomość o dawnym romansie Figury z aktorem z "Na Wspólnej"Czytaj dalej

Wydało się, co działo się w kopalniach

Sytuacja polskich górników wydaje się obecnie niezwykle ciężka. To właśnie w związku z masowym wykrywaniem wśród nich koronawirusa zdecydowano się na powołanie sztabu kryzysowego. W każdym raporcie publikowanym przez Ministerstwo Zdrowia, województwo śląskie od wielu dni zajmuje pierwsze miejsce w liczbie potwierdzonych zakażeń. Krzysztof Respondek rozmawiał ze swoim znajomym pracującym jako górnik.

- Głośno się mówi o zakażonych górnikach. Mój kolega, który pracuje w kopalni, oznajmił mi telefonicznie, że gorączkę i kaszel to wszyscy mieli w lutym i marcu, ale nikt ich wtedy nie badał - przeczytać możemy w wywiadzie udzielonym przez kabareciarza.

Dzisiaj grzeje:

1. Wiadomo, co się stanie ze Śląskiem. Prezydent właśnie przekazał oficjalny komunikat

2. Minister zdrowia nie zostawił suchej nitki na Edycie Górniak. Wszystko się nagrało

Nie tylko koronawirus jest zagrożeniem

Krzysztof Respondek zauważa, że koronawirus jest pandemią miejskich aglomeracji. Jednocześnie zwrócił uwagę, że nie tylko zagrożenie wirusem spędza sen z powiek ludziom.

- Coraz częściej powtarzają się u nas głosy, że więcej szkody wyrządzają obostrzenia niż sama pandemia. Mogę to tylko potwierdzić, bo gdy otrzymuję telefony anulujące rezerwacje moich występów, to okazuje się, że nie tylko impreza firmowa jest odwołana, ale, co gorsza, firma przestaje istnieć - takimi słowami podzielił się z reporterami Plejady jeden z bardziej rozpoznawalnych Ślązaków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy trzymali kciuki za małego Kubusia. Niestety dotarły do nas najgorsze wieści
  2. Gwiazda Fame MMA przekroczyła kolejną granicę. Odsłoniła za dużo, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Nagle okazało się, że ZUS może kazać ludziom zwracać pieniądze, wszystko przez luki prawne. Ważne informacje, chodzi o tarczę antykryzysową
  4. Polka chciała pomoc koleżance, straciła masę pieniędzy. Wszystko przez jedną wiadomość, przestroga dla innych
  5. Restauracja zbudowała mini szklarnie dla gości, po to by zachować dystans. Przekonuje was do wyjścia?
  6. Przekrój cytrynę na 4 cząstki i połóż obok łóżka przed snem. Wyrzuć natychmiast po obudzeniu, rezultat jest spektakularny

Roksana Węgiel - sekretRoksana Węgiel zdradziła swój sekret. Rewelacja na aktualne dniCzytaj dalej

Źródło: WP Gwiazdy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News