pieczyński
Malwina Kossela - 20 Maja 2018

Czegoś takiego Polska jeszcze nie widziała. Pieczyński zmiażdżył Kościół, porównał do nazistów

Popularny niegdyś aktor Krzysztof Pieczyński, zrobił coś, czego jeszcze Polacy nie widzieli. W jednym z programów telewizyjnych, dosłownie zmiażdżył Kościół katolicki. Porównał go do nazistów - nie uwierzycie, co jeszcze zasugerował. 

Krzysztof Pieczyński zasłynął przede wszystkim rolą Bronka w serialu "Dom" i Bruna w "Na dobre i na złe", potem zniknął z życia publicznego, by powrócić w wielkim stylu. To, co powiedział o Kościele katolickim w programie Polsat News, wszystkich zaskoczyło. Zdaniem aktora Kościół katolicki powinien… stanąć przed trybunałem w Norymberdze! Ponieważ, jego zdaniem, tak jak naziści, odpowiada on za zagładę milionów ludzi. To wszystko powiedział na telewizyjnej antenie. Co więcej, aktor twierdzi, że Polska wcale nie jest krajem demokratycznym. Dla niego, nasz kraj ma zdecydowanie więcej cech państwa wyznaniowego niż demokratycznego. Nie boi się o tym mówić głośno.

Krzysztof Pieczyński o Kościele katolickim

– Są cztery punkty, z których wynika, że Polska jest państwem wyznaniowym. Kościół sięgnął do edukacji, do ubezpieczeń, do podatków, do sztuki i do zdrowia – wyliczał w programie aktor. Mówił również o tym, że większość Polaków nie godzi się na finansowanie z ich kieszeni lekcji religii, czy medialnej działalności ojca Rydzyka. Mimo to, wbrew ich woli, muszą to robić. Jednak przede wszystkim skupił się na tym, dlaczego Kościół katolicki powinien stanąć przed trybunałem w Norymberdze. - Kościół przy pomocy sfałszowanych dokumentów, zbrodni, nacisków politycznych, szantażu uzyskał to, że ma związek z bóstwem. Tego związku Kościół nie ma i dlatego papież jest takim samym człowiekiem, takim samym urzędnikiem z sekty religijnej, jak każdy inny urzędnik, czy to prezydent państwa, czy pracownik jakiejś korporacji - twierdzi Krzysztof Pieczyński.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pierwszy taki przypadek w historii! Harry PUBLICZNIE poniżył Elżbietę II na ślubie
  2. Szalone show księdza na książęcym ślubie! Wszystkim opadły szczęki
  3. Miało się nie wydać! Gorący romans w PO, niedługo ślub
12 nazistów, którzy uniknęli kary - niektórzy żyją do dziś!12 nazistów, którzy uniknęli kary - niektórzy żyją do dziś!Czytaj dalej
papieżjp210 zaskakujących faktów z życia Jana Pawła II [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: wiadomosci.dziennik.pl  
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News