"Za skłócaniem nas stoi czarna mafia". Pieczyński nie odpuszcza Kościołowi

"Za skłócaniem nas stoi czarna mafia". Pieczyński nie odpuszcza Kościołowi Źródło: youtube/dobry_doch/

Krzysztof Pieczyński nie zamierza siedzieć z założonymi rękami i patrzeć na to, jak w Polsce szerzy się nietolerancja na środowisko LGBT. Aktor dołączył do sporego już grona znanych osób, które postanowiły publicznie zabrać głos w tej sprawie. Nikt nie spodziewał się jednak, że z jego strony padną tak mocne słowa.

Krzysztof Pieczyński jawnie wyraził swoje zdanie na temat nietolerancji, którą jego zdaniem szerzy Kościół. W jego opinii, to właśnie duchowni odpowiadają za wciąż wzrastający stopień agresji wobec osób homoseksualnych. Po jego bezpośredniej wypowiedzi nie ma nawet najmniejszych wątpliwości, że nie ma on zamiaru odpuścić i będzie tym samym walczył o prawa mniejszości społecznej.  

Krzysztof Pieczyński atakuje Kościół. To wszystko wina "czarnej mafii"  

Znany aktor już jakiś czas temu postanowił publicznie zabrać głos na temat środowiska LGBT, jednak w znacznym stopniu skupiając się na oddziaływanie Kościoła na resztę środowiska. Pieczyński nie przebierał słowach i jawnie stwierdził, że to duchowni stoją za skłócaniem homoseksualistów i heteroseksualistów. Jego zdaniem księża, a w szczególności biskupi, wymyślili sobie postać Chrystusa. Ponadto nazywając ich "czarną mafią" stwierdza, że obrali sobie za swego rodzaju cel, szerzenie przesądów, nietolerancji i przede wszystkim przeklinanie każdego, kto deklaruje się jako niewierzący. 

- Rodacy, dlaczego tak łatwo was wodzić za nos? LGBT to ludzie tacy sami jak my. Domagają się prawa do równości i szacunku tak jak każdy człowiek. Nikt nie chce być poniżany za to kim jest (...) oby tak się stało w całym kraju: ani jednego księdza i biskupa, by każdy Polak zrozumiał, że za skłócaniem nas stoi czarna mafia. To czarni w obronie swojej sekty wymyślili postać, którą jest Chrystus. Dla nich pretekst do nietolerancji, szerzenie przesądów, niszczenia i przeklinania ludzi, którzy wierzą - mówi rozgoryczony aktor. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Poparcie w stronę aktora 

Choć mocne słowa Pieczyńskiego spotkały się z niewyobrażalną krytyką, nie zabrakło osób, które z pełnym przekonaniem poparły jego twierdzenia. Jedną z takich osób był filozof Jerzy Bakłażec, który stwierdził, ze Kościół potrzebujący naprawy od wielu lat, wciąż jej nie dostał, co świadczy o tym, że dla niego nie ma już ratunku. 

Z kolei dziennikarka Katarzyna "Kataryna" Sadło przyznała, że jego misja została zatracona już dawno i choć kiedyś potrafił zjednać nawet niewierzących, dziś dzieli tych, którzy wspólnie oddają się modlitwie.

Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Królowa Elżbieta II zrobiła coś tak szokującego, że król Arabii Saudyjskiej prawie dostał zawału. Pospadacie z krzeseł, gdy się dowiecie, co zrobiła
  2.  Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Polsat poinformował o koszmarnych wydarzeniach za granicą. 9 osób zamordowanych, 26 rannych
  5. Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli
  6. Magda zauważyła dziwne zachowanie swoich sąsiadów. Gdy poszła w odwiedziny, odkryła ich najintymniejszy sekret

Źródło: polityczek 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu