"Za skłócaniem nas stoi czarna mafia". Pieczyński nie odpuszcza Kościołowi

"Za skłócaniem nas stoi czarna mafia". Pieczyński nie odpuszcza Kościołowi Źródło: youtube/dobry_doch/

Krzysztof Pieczyński nie zamierza siedzieć z założonymi rękami i patrzeć na to, jak w Polsce szerzy się nietolerancja na środowisko LGBT. Aktor dołączył do sporego już grona znanych osób, które postanowiły publicznie zabrać głos w tej sprawie. Nikt nie spodziewał się jednak, że z jego strony padną tak mocne słowa.

Krzysztof Pieczyński jawnie wyraził swoje zdanie na temat nietolerancji, którą jego zdaniem szerzy Kościół. W jego opinii, to właśnie duchowni odpowiadają za wciąż wzrastający stopień agresji wobec osób homoseksualnych. Po jego bezpośredniej wypowiedzi nie ma nawet najmniejszych wątpliwości, że nie ma on zamiaru odpuścić i będzie tym samym walczył o prawa mniejszości społecznej.  

Krzysztof Pieczyński atakuje Kościół. To wszystko wina "czarnej mafii"  

Znany aktor już jakiś czas temu postanowił publicznie zabrać głos na temat środowiska LGBT, jednak w znacznym stopniu skupiając się na oddziaływanie Kościoła na resztę środowiska. Pieczyński nie przebierał słowach i jawnie stwierdził, że to duchowni stoją za skłócaniem homoseksualistów i heteroseksualistów. Jego zdaniem księża, a w szczególności biskupi, wymyślili sobie postać Chrystusa. Ponadto nazywając ich "czarną mafią" stwierdza, że obrali sobie za swego rodzaju cel, szerzenie przesądów, nietolerancji i przede wszystkim przeklinanie każdego, kto deklaruje się jako niewierzący. 

- Rodacy, dlaczego tak łatwo was wodzić za nos? LGBT to ludzie tacy sami jak my. Domagają się prawa do równości i szacunku tak jak każdy człowiek. Nikt nie chce być poniżany za to kim jest (...) oby tak się stało w całym kraju: ani jednego księdza i biskupa, by każdy Polak zrozumiał, że za skłócaniem nas stoi czarna mafia. To czarni w obronie swojej sekty wymyślili postać, którą jest Chrystus. Dla nich pretekst do nietolerancji, szerzenie przesądów, niszczenia i przeklinania ludzi, którzy wierzą - mówi rozgoryczony aktor. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Poparcie w stronę aktora 

Choć mocne słowa Pieczyńskiego spotkały się z niewyobrażalną krytyką, nie zabrakło osób, które z pełnym przekonaniem poparły jego twierdzenia. Jedną z takich osób był filozof Jerzy Bakłażec, który stwierdził, ze Kościół potrzebujący naprawy od wielu lat, wciąż jej nie dostał, co świadczy o tym, że dla niego nie ma już ratunku. 

Z kolei dziennikarka Katarzyna "Kataryna" Sadło przyznała, że jego misja została zatracona już dawno i choć kiedyś potrafił zjednać nawet niewierzących, dziś dzieli tych, którzy wspólnie oddają się modlitwie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Królowa Elżbieta II zrobiła coś tak szokującego, że król Arabii Saudyjskiej prawie dostał zawału. Pospadacie z krzeseł, gdy się dowiecie, co zrobiła
  2.  Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Polsat poinformował o koszmarnych wydarzeniach za granicą. 9 osób zamordowanych, 26 rannych
  5. Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli
  6. Magda zauważyła dziwne zachowanie swoich sąsiadów. Gdy poszła w odwiedziny, odkryła ich najintymniejszy sekret

Źródło: polityczek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News