Krzysztof Piątek: Dziewczyna piłkarza podbija Instagram! Jej zdjęcia powalają

Krzysztof Piątek: Dziewczyna piłkarza podbija Instagram! Jej zdjęcia powalają Źródło: instagram.com/pjona-9 (Krzysztof Piątek)

Krzysztof Piątek to niewątpliwie jedna z największych nadziei dla polskiej piłki nożnej. 23-letni piłkarz robi zawrotną karierę na stadionach piłkarskich całej Europy, dokonując coraz to większych cudów na murawie. Kiedy jego postać staje się coraz bardziej sławna, uwaga zostaje zwrócona coraz bardziej na jego życiową partnerkę, Paulinę Procyk. Kim jest piękna dziewczyna Piątka?

Krzysztof Piątek od pewnego czasu skutecznie buduje swoją markę. Młody piłkarz obiera jednak najwłaściwszą z dróg. O tyle o ile może mówić o niemałym szczęściu, jeśli chodzi o talent do piłki kopanej, o tyle systematyczne i przemyślane zabiegi mające na celu ugruntowanie jego marki mogą pozwolić mu wypłynąć na jeszcze głębsze wody. Od kiedy w 2018 roku odszedł z Cracovii do Genoi, a następnie na początku 2019 roku do klubu AC Milan jego kariera nabrała zawrotnego tempa. Nic w tym więc dziwnego, że coraz częściej media przyglądają się nie tylko jego wyczynom, ale także temu, co robi w życiu oraz w mediach społecznościowych. Co więcej, coraz większe zainteresowanie wzbudza także jego piękna partnerka.

Krzysztof Piątek Instagram

Nie tylko na murawie czyni cuda. Jego kariera w mediach społecznościowych rozwija się w zastraszającym tempie. Jeszcze 25 stycznia piłkarza na jego Instagramie obserwowało 458 tys. osób, a obecnie (18 lutego) liczba ta zwiększyła się dwukrotnie - Krzysztof Piątek obserwowany jest przez 981 tys. osób. Plasuje go to nawet ponad Arkadiuszem Milikiem, który na Instagramie ma 940 tys. obserwujących.
Krzysztof Piątek Instagram posiada od 2014 roku, a jego nazwa na tym medium społecznościowym brzmi pjona_9, co jest zbitką jego pseudonimu oraz numeru, pod którym grał w Genoi. Co ciekawe, taki sam chciał mieć na koszulce podczas rozgrywek w Milanie, jednak odradzono mu to skutecznie.

Paulina Procyk Instagram

Oprócz samego Krzysztofa Piątka, na Instagramie z wielką uwagą śledzona jest również jego kobieta, Paulina Procyk. Ta również szybko stała się celem zainteresowania mediów, kiedy tylko Krzysztof Piątek został najdrożej sprzedanym polskim piłkarzem w historii. Przypomnijmy, że 23-latka AC Milan kupiło za 35 mln euro. Paulina Procyk Instagram wykorzystuje przede wszystkim jako platformę do dzielenia się zdjęciami swoich kreacji. Kobieta 23-letniego sportowca w większości swoich zdjęć figuruje w podobnej pozie i miejscu, a jedyne, co się zmienia, to jej kreacja. Choć niektórzy zżymają się, że to sztuczne i nudne, są też i tacy, którym takie dokumentowanie swoich kreacji się podoba. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Krzysztof Piątek i Paulina Procyk

Krzysztof Piątek i Paulina Procyk poznali się, kiedy piłkarz grał jeszcze dla Zagłębia Lubin. To z tego miasta właśnie pochodzi Paulina Procyk. Mało tego, to właśnie ona namówić miała Krzysztofa Piątka do nauczenia się języka angielskiego i zdania kursu na prawo jazdy. Co więcej - to kobieta też ma stać na straży przestrzegania przez Piątka diety. 17 maja 2018 roku para zaręczyła się, czym Paulina Procyk postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agnieszka Chylińska pokazała dom. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  2. Opublikowano listę kobiet Wojewódzkiego. Gwiazdor TVN może być zły
  3. Lista grzechów Tadeusza Rydzyka opublikowana w sieci. Redemptorysta będzie wściekły
  4. Jackowski przewidział przyszłość Kaczyńskiego: "leży w łóżku, wokół niego stoją posłowie"
  5. Agata Duda martwi się o córkę. Kinga zdruzgotana nagłą śmiercią przyjaciółki
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News