Zatrważające szczegóły śmierci Krzysztofa Leskiego. Morderca w detalach opowiedział, jak odebrał mu życie

Zatrważające szczegóły śmierci Krzysztofa Leskiego. Morderca w detalach opowiedział, jak odebrał mu życie Źródło: Wikimedia Commons/Jan Słupski,

Media poinformowały dziś, że Krzysztof Leski, były dziennikarz TVP nie żyje. Sprawca trafił do aresztu, wiadomo już, w jaki sposób odebrał życie swojej ofierze.

Krzysztof Leski został zamordowany. Taki komunikat dzisiaj pojawił się w ogólnopolskich mediach. Ze wstępnych informacji, które szybko zostały potwierdzone, wynika, że 60-letniemu dziennikarzowi życie odebrał znajomy mu mężczyzna.

Krzysztof Leski nie żyje. Sprawca jest w rękach policji

Jak poinformował pracownik warszawskiej prokuratury okręgowej prokurator Łukasz Łapczyński, ciało Leskiego zostało odkryte jeszcze w poniedziałek w warszawskiej dzielnicy Wola. Mimo że do morderstwa doszło w stolicy, sprawca został schwytany w Krakowie. Sam zgłosił się na policję i przyznał do popełnienia zabójstwa.Dopiero po jego zgłoszeniu policja dowiedziała się o śmierci dziennikarza. Funkcjonariusze po wkroczeniu do mieszkania w Warszawie znaleźli ciało byłego pracownika TVP. Prokuratura złożyła wniosek o aresztowanie zatrzymanego, ma zostać rozpatrzony przez sąd w środę. Postawiono również zarzuty sprawcy.

Wiadomo, jak dokładnie Krzysztof Leski został zamordowany. Jego oprawca przyznał się do winy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

34-letni sprawca morderstwa Krzysztofa Leskiego, przyznał, że zabił swoją ofiarę w sylwestrową noc. Doszło do zabójstwa poprzez zadanie rany ciętej szyi. Taką wersję potwierdziła prokuratura, która uwzględniła rodzaj zbrodni w zarzutach postawionych mężczyźnie. Sprawca przyznał się, ale odmówił składania dalszych wyjaśnień. 

Dzisiaj grzeje: 1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

Udało się również wstępnie ustalić, co łączyło sprawcę z ofiarą. Okazało się, że 34-latek poznał się z Krzysztofem Leskim w placówce medycznej w Warszawie. Po raz pierwszy spotkali się jesienią 2019 roku. Sprawca miał w ostatnim czasie mieszkać w mieszkaniu 60-letniego dziennikarza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosty koktajl wzmacniający wątrobę. Każdy z nas może przygotować go w swoim domu
  2. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów
  3. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy
  4. Wybuchła panika na pogrzebie, nie żyje co najmniej 35 osób. Polsat przekazał tragiczne wiadomości z zagranicy
  5. Nie żyje już 18 Polaków. Specjaliści ostrzegają, najgorsze dopiero przed nami

Źródło: TVP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News