Dziwny, tajemniczy ostatni wpis Krzysztofa Leskiego. O co mu chodziło?

Dziwny, tajemniczy ostatni wpis Krzysztofa Leskiego. O co mu chodziło? Źródło: Wikimedia Commons/Jan Słupski

Krzysztof Leski został zamordowany przez swojego współlokatora w noc sylwestrową. Okazało się, że chwilę przed śmiercią, dziennikarz zamieścił dziwny wpis w internecie.

Dzisiaj podano informacje, że dziennikarz Krzysztof Leski nie żyje. Informacje o jego śmierci dotarły do służb, po tym, jak sprawca z własnej woli zgłosił się na policję i przyznał się do morderstwa. Wtedy funkcjonariusze sforsowali drzwi mieszkania dziennikarza na Woli i znaleźli tam jego ciało. Teraz okazało się, że niedługo przed śmiercią zamieszczał wpisy w internecie.

Krzysztof Leski udzielał się w internecie

Krzysztof Leski w swojej karierze miał na koncie współpracę z mediami Solidarności, później "Gazetą Wyborczą", TVP i "Wprost". W 2011 otrzymał order z rąk Bronisława Komorowskiego, a w 2017 odmówił otrzymania odznaczenia od prezydenta Andrzeja Dudy. Od dłuższego czasu nie skupiał się na współpracy z jedną redakcją, a więcej działał na własną rękę.

Przez dłuższy czas komentował bieżące wydarzenia za pośrednictwem Twittera. Na swoim koncie udostępniał inne tweety, artykuły oraz doniesienia związane z polityką. Nawet w sylwestra na jego profilu znalazło się kilka wpisów. Podobnie jak na jego prywatnej stronie.

Krzysztof Leski przed śmiercią zamieścił tajemniczy wpis

31 grudnia na swojej stronie internetowej, Krzysztof Leski zamieścił wyjątkowo tajemniczy wpis. Pisał w nich o "formalnościach do dopełnienia" które mają się wyjaśnić w przyszłym tygodniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wbrew wielu szczegółom (porażka opieki nad Mateczką, fatalny szpital) to nie był aż tak zły rok. Odzyskałem wiarę w sens życia będącego czymś więcej niż codzienna wegetacja. Pogodziłem się z rzadkimi znakami życia od dzieci, uznając je za dobry znak. Always look at the bright side, isn’t it? Na razie przygniata mnie nieustający strajk software’u. Nie sądziłem, że tego typu problemy mogą tak znacząco wpływać na nastrój. Kot też ma zły czas - wciąż domaga się wypuszczenia na klatkę schodową, by szukać kotów, które poznał, gdy byłem w szpitalu. Być może przestanie być samotny już w przyszłym tygodniu - formalności bliskie dopełnienia - zamieścił na swojej stronie.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

Od 31 grudnia kontakt z 60-latkiem kompletnie się urwał. Jak przyznał sprawca, który przyznał się do zamordowania dziennikarza, miał go zabić właśnie w sylwestrową noc.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów
  3. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy
  4. Wybuchła panika na pogrzebie, nie żyje co najmniej 35 osób. Polsat przekazał tragiczne wiadomości z zagranicy
  5. Nie żyje już 18 Polaków. Specjaliści ostrzegają, najgorsze dopiero przed nami

Źródło: WTV

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News