Ujawniono szokujące kulisy odejścia Łapińskiego. Będzie skandal?

Ujawniono szokujące kulisy odejścia Łapińskiego. Będzie skandal? Źródło: fot. YouTube

Krzysztof Łapiński odszedł z Pałacu Prezydenckiego. Decyzja była niespodziewana, podobno aż do dnia rezygnacji nie wiedział o tym sam prezydent Andrzej Duda. Łapiński w roli rzecznika prezydenta sprawdzał się świetnie, więc co stoi za jego zaskakującym odejściem? To może doprowadzić do skandalu.

Krzysztof Łapiński zrezygnował z pełnienia funkcji rzecznika prezydenta Andrzeja Dudy. Decyzję o odejściu miał podjąć już miesiąc temu, jednak zarówno media, jak i sam prezydent dostali informację dopiero przed kilkoma dniami. Podobno był przemęczony pracą, a nadmiar obowiązków zmusił go do ostatecznej dymisji Jednak dziennikarze już teraz spekulują, że za odejściem Łapińskiego może kryć się prawdziwym skandal. Jedni twierdzą, że powodem były małe pieniądze, inni są przekonani, że to kwestia chęci założenia własnego biznesu.

- W odejściu Krzysztofa Łapińskiego z funkcji rzecznika nie ma drugiego, politycznego dna. Skończył 40 lat, postanowił zająć się swoim biznesem. To przemyślana akcja reklamowa - potwierdził taką możliwość informator Wirtualnej Polski. Teraz na jaw wychodzą kolejne informacje na temat zaskakującego odejścia rzecznika prezydenta. Coraz bardziej prawdopodobna jest inna, szokująca przyczyna.

Krzysztof Łapiński - szokująca przyczyna odejścia rzecznika prezydenta!

Być może za odejściem Krzysztofa Łapińskiego stoi konflikt z innym pracownikiem Kancelarii Prezydenta. - Krzysiek w pałacu nie miał lekko, bo nie wszyscy mu sprzyjali. Był też znienawidzony przez PiS. Jest świetnym fachowcem w tym, co robi. Jako rzecznik prezydenta zbudował sobie rozpoznawalność, na czym mu zależało. Nadszedł moment, w którym może wykorzystać swoje doświadczenie, by ułożyć sobie spokojne życie - opowiedział znajomy byłego rzecznika prezydenta. Prawdopodobnie osobą mocno skonfliktowaną z Łapińskim był Krzysztof Szczerski, szef prezydenckiego gabinetu. Czy to on doprowadził do odejścia Krzysztofa Łapińskiego, podobnie jak zrobił to z Markiem Magierowskim w 2017 roku? Żaden z mężczyzn nie zdecydował się jednak skomentować tych pogłosek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Katastrofa smoleńska: Będzie przełom w procesie? Szokujące słowa biegłego
  2. Piotrowicz jest skończony! Gigantyczna afera pogrąża polityka PiS
  3. Kościelny skandal z Dudą! Wyszydzony i poniżony prezydent
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News