Krzysztof Krawczyk w cieniu skandalu? Okazuje się, że jeden z najbardziej lubianych polskich muzyków musi się teraz zmierzyć z atakiem mediów. W sprawę zamieszana jest jego żona. Chodzi o pieniądze i chorego syna.

Krzysztof Krawczyk jest jedną z najbarwniejszych postaci na polskiej estradzie. Przez dekady jego hity nie znikały z list przebojów. Okazuje się, że teraz nie tylko za sprawą popularnych utworów stanął w świetle reflektorów. Kulisy jego relacji z synem ujawnił przyjaciel rodziny, a komentarz jego żony może budzić ogromne kontrowersje.

Co powiedziała żona muzyka o synu mężczyzny? Krzysztof Krawczyk na językach mediów

Piosenkarz, w ocenie mediów, utrzymuje siebie i dwudziestu członków swojej rodziny. Jego budżet jest tak nadszarpnięty, że ma nie starczać mu pieniędzy na pomoc synowi. Ten, musi się zmierzyć z przykrą chorobą. Gdy był dzieckiem uległ wypadkowi i od tamtej pory zmaga się z atakami padaczki. O relacjach z dzieckiem gwiazdora opowiedział przyjaciel rodziny.

– Trzy razy do mnie dzwonił. Nie tylko do mnie. Zwraca się z prośbą do znajomych ojca, żeby go wspomogli. To biedne, przeraźliwie samotne dorosłe dziecko, które nie ma się do kogo zwrócić. Z ojcem nie ma kontaktu, a jego mama nie żyje – powiedział tygodnikowi „Życie na gorąco” Bohdan Gadomski.

Na łamach tytułu dziennikarze wysnuli tezę, że to właśnie kobieta – Ewa Krawczyk – stoi za utrudnianiem kontaktów z synem mężczyzny. Jej komentarz może budzić spore kontrowersje wśród fanów muzyka.

– Rozmawiam z nim po kilka razy dziennie, ale to trudna sytuacja. Proszę mnie zrozumieć: mój pasierb nie jest w pełni zdrowy. W tamtym roku dostał od nas przepiękny kożuszek, a jeszcze wcześniej zestaw: ocieplana kurtkę z czapką i szalikiem – odpowiedziała na zarzuty kobieta, sugerując, że chętnie wspiera potrzebującego chłopaka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Barbara Kurdej-Szatan przegrywa z groźną chorobą? Jej leczenie może szokować!

W sprawie, która zbulwersowała media jest wiele niewiadomych. Okazuje się, że zarzuty, które wobec mężczyzny kieruje przyjaciel rodziny nie zostały potwierdzone. O trudnej relacji ojca z synem piszą media od wielu lat. Krzysztof Krawczyk ze swoją obecną żoną żyje od wielu lat i bardzo ją kocha.

Plotki, które zrodziły się wokół rodziny Krawczyków narastają z każdym dniem. Sam piosenkarz musi się zmagać ze swoją chorobą. Znacznie osłabiony koncertuje rzadko – jego stan nie pozwala mu na aktywne uczestnictwo w spotkaniach z fanami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa gwiazda TVN szokuje ws. homoseksualizmu! Chodzi o przyjaciela Kaczyńskiego
  2. Gwiazda Klanu chciała położyć się na stół operacyjny z powodu… hejtu! Szokujące
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Ofiary Jankowskiego opisują szczegóły swojego koszmaru
  4. Nie mam ochoty na swojego faceta. 10 porad, co zrobić w tej sytuacji
  5. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych relacji

 

Gwiazdy, które zostały POBITE. Kim byli sprawcy? [ZDJĘCIA]

Zobacz również

ŹRÓDŁOpudelek.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl