Krawczyk_2017
wikipedia.org
Wiadomości Pikio - 21 Stycznia 2019

Krzysztof Krawczyk w przeszłości dopuścił się czegoś obrzydliwego. Szokujące fakty z życia piosenkarza

Krzysztof Krawczyk, podobnie jak my wszyscy, ma coś za uszami i coś na sumieniu. Wiadomo, nikt nie jest idealny. Ale co aż tak obrzydliwego zrobił Krawczyk? Ujawniamy szokujące fakty z przeszłości piosenkarza.  

Król polskiej estrady, jakim jest bez wątpienia - niesłusznie nazywany kobieciarzem - Krzysztof Krawczyk, dopuścił się zdrady. I to nie raz. Zdrady zdarzają się w wielu związkach, również w związkach gwiazd i całego świata show-biznesu. Czy tylko Krzysztof Krawczyk jest winny? Może jego partnerki też skakały w bok? Wszyscy wiemy, że nie jest jedyną z gwiazd polskiego show-biznesu, która dopuściła się zdrady. Krawczyk nie raz przyznawał, że w jego związkach nie było tak kolorowo, jak mogłoby się niektórym wydawać. - Żałuję, że byłem idiotą i skrzywdziłem dwie dziewczyny. Przez moją niewierność. Dlatego dla mnie największą wartością w małżeństwie jest wierność - mężczyzna musi mieć honor. Przy Ewie odzyskałem go. [...] Monogamia dotarła do mnie szczęśliwie przy Ewuni - powiedział w rozmowie dla Gali. W wielu wywiadach i rozmowach, nawet z dużymi i szanowanymi wydawnictwami, przyznawał się, że zdradzał swoje żony. - To jest smutne, już wiem, co czuje zdradzona osoba i smutno mi z powodu tych zdradzanych dziewczyn. Bo mogło być zupełnie inaczej. Ale wtedy myślałem, że skoro wszyscy to robią, to dlaczego nie ja. To było głupie - przyznał w rozmowie dla "Dużego Formatu".

Czy tylko Krzysztof Krawczyk zdradzał swoje partnerki?

Pierwszy związek z Grażyną Adamus, podobnie, jak i drugi, z Haliną Żytniak, szybko się skończyły. Żadna z wyżej wymienionych żon Krzysztofa Krawczyka łatwego życia z nim nie miała. Krawczyk, odkąd go znamy, nie był poprawnym monogamistą, a jego życie prywatne od dawna cieszy się sporą popularnością w naszym kraju. muzyk i jego przelotne relacje miłosne ciągle budzą niestygnące kontrowersje.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Martyna Wojciechowska15 gwiazd, które cudem uniknęły śmierci [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Choć media głównie pisały i piszą ciepło o związkach Krzysztofa, to dzięki druzgocącemu wyznaniu syna Igora, sielankowy wizerunek drugiego małżeństwa został zrujnowany. - Kiedyś mój synek przez telefon powiedział, że ten wujek, z którym miał chodzić na basen, czasem, jak ogląda telewizję, to całuje mamusię po nóżkach. To był dla mnie prawdziwy wstrząs - powiedział Krzysztof Krawczyk w rozmowie z portalem gwiazdy.wp.pl Muzyk aktualnie jest mężem Ewy Krawczyk, z którą tworzy udany i szczęśliwy związek. Oby tak było dalej. Myślicie, że publiczne wylewanie brudów i wyznawanie niewierności to dobry sposób na odpokutowanie swoich win?ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Wygląda jak Klara?
  2. Michał Szpak prosi fanów o pomoc. „Razem możemy uratować mu życie!”
  3. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  4. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachwytu
  5. Ujawniono największą tajemnicę Grażyny Torbickiej. Szczęka opada do samej ziemi
 
Tamara Arciuch z mężemZnani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News