Porażające słowa Krawczyka o kobietach. Opowiedział jak zdradzał żonę, szczegóły zwalają z nóg

Porażające słowa Krawczyka o kobietach. Opowiedział jak zdradzał żonę, szczegóły zwalają z nóg Źródło: Screenshot z youtube.com/WINI

Krzysztof Krawczyk wielokrotnie w wywiadach powtarza, że jest dzisiaj osobą głęboko wierzącą, a na pierwszym miejscu w jego hierarchii jest Bóg. Choć wartości chrześcijańskie są Krawczykowi obecnie bliskie to były momenty, gdy bez reszty oddawał się przyjemnościom tego świata. Zdradził nawet swoją żonę, o czym wspomniał w jednym z wywiadów.

Krzysztof Krawczyk to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Wielokrotnie nagradzany przez przemysł muzyczny za olbrzymią ilość sprzedanych płyt artysta z pewnością zapadł w pamięci niejednej osobie. Obecnie muzyk rzadko udziela wywiadów. Jest to spowodowane między innymi tym, że hulaszcze życie w show-biznesie nie jest już dla niego atrakcyjne. Teraz większość swojego czasu spędza na rozwijaniu swojego wewnętrznego życia duchowego.

Krawczyk, który dzisiaj głośno opowiada o Bogu, niegdyś nie należał do "świętych". W swoim życiu przeżył wiele historii, które wstrząsnęły jego fanami. Krawczyk wyznał, że nie stronił od używek, a także zdradzał swoją żonę.

Krzysztof Krawczyk zdradzał swoją żonę

Artysta, który był inspiracją dla wielu, polskich muzyków (między innymi zespołów takich jak T.Love czy Macieja Maleńczuka, którzy nagrali kilka jego coverów) wyznał w rozmowie z "Gazetą Wyborczą", że jego wiara umarła po śmierci ojca, który zmarł nagle.

 - Na pogrzebie ojca ja, który byłem wierzący, powiedziałem głośno: "Nie ma Ciebie, Boże, nie istniejesz". Wtedy dokonałem wyboru i stałem się oficjalnie ateistą - nie wiedziałem, że nadal wierzę. Z Kościołem długo nie miałem nic wspólnego - czytamy w artykule wspomnianego portalu.

Po tak traumatycznej chwili dla młodego chłopaka, jakim wówczas był (Krawczyk miał wtedy zaledwie 18 lat), nagle cały świat runął, a pustkę pozostawioną przez ojca wypełniła rozpacz i gniew wymierzony na świat, na Boga, na ludzi.

Ból egzystencji towarzyszył mu przez lata. Jak podaje "Super Express", Krawczyk zaczął używać życia. Kilka lat później zaczął zdradzał swoją pierwszą żonę, Grażynę Adamus, a następnie po rozwodzie także drugą - Halinę Żytkowiak, o czym opowiadał publicznie. Jednak tylko do pewnego momentu udawało mu się zagłuszać wyrzuty sumienia. Dopiero potężny cios, którego doznał od drugiej żony, dał mu do zrozumienia, że postępuje karygodnie.

- (...) Uważałem, że mnie wolno, ja samolub, egoista, książę pan, mogę, ale ona nie, a tu nagle bum, sytuacja się odwróciła i totalna klęska. Ten wypadek przebił moją pychę do końca, zobaczyłem, jak wielki ból można odczuwać z powodu zdrady. Czułem się, jakby ktoś mi umarł - mówił Krawczyk w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Muzyk odczuwał ogromny ból, który przez długi czas mu towarzyszył. Próbował stłumić go za pomocą używek, które dawały mu jednak tylko chwilowej ulgi.

 - Mogłem słuchać jedynie muzyki klasycznej, zamykać się w domu, pić, stosować różne używki i przebywać z takimi jak ja. No i zemsta na kobietach, rzucałem się, ciskałem w rewanżu na lewo i prawo, żeby mieć jak najwięcej przygód z kobietami - dodał.

Na szczęście, jak sam przyznaje, udało mu się poukładać swoje życie za trzecim razem, gdy poznał Ewę. Trzecia żona po dziś dzień jest dla niego największą artystyczną inspiracją, a także jego prywatnym "aniołem", który pomaga mu "dążyć do Świętości". Krawczyk jest dzisiaj szczęśliwym mężem i ojcem, a w jego życiu wiele się pozmieniało na lepsze. Wygląda na to, że przeszłość już nigdy do niego nie powróci.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News