Krzysztof Krawczyk odetchnął z ulgą. Nowotwór został pokonany przez jego przyjaciela

Krzysztof Krawczyk odetchnął z ulgą. Nowotwór został pokonany przez jego przyjaciela

Krzysztof Krawczyk może odetchnąć z ulgą. Nowotwór, który niszczył życie jego przyjaciela, zdecydowanie osłabł. Bliska piosenkarzowi osoba wraca do zdrowia i może znowu cieszyć się życiem.

Krzysztof Krawczyk z pewnością nie może powstrzymać radości. Jego bliski przyjaciel, Krzysztof Cwynar, pokonał nowotwór. Walka była nierówna, a rak wątroby zagrażał życiu Cwynara. Teraz jednak wszystko zacznie wracać do normy. - Właśnie wróciliśmy ze szpitala w Łodzi z wynikami badań. Są doskonałe. Wierzył, że z tego wyjdzie. Czekał spokojny i pełen nadziei - zdradził w rozmowie z mediami menadżer Krzystofa Cwynara, który podobnie jak Krawczyk jest piosenkarzem.

Na tę wiadomość czekali wszyscy! Krzysztof Krawczyk ma powody do świętowania

Krzysztof Krawczyk i Krzysztof Cwynar przyjaźnią się od lat. To właśnie dzięki Cwynarowi piosenkarz zbliżył się do swojego syna. Wcześniej Krawczyk nie miał dobrego kontaktu z chłopakiem. Krzysztof Cwynar odkrył, że syn Krawczyka podobnie jak ojciec ma talent muzyczny. - Odziedziczył to, co najlepsze z matki - piosenkarki Haliny Żytkowiak – i z ojca. To bardzo zdolny chłopak – mówił Krzysztof Cwynar w programie "Na Żywo". Mężczyzna od wielu miesięcy zmagał się ze złośliwym nowotworem wątroby. Gdy na wiosnę bieżącego roku trafił do szpitala, lekarze mieli dla niego tragiczne wieści. To kolejny rak, którego pokonał Krzysztof Cwynar - przed laty zmagał się bowiem z rakiem jelita grubego. To on był przyczyną rozwinięcia się komórek nowotworowych także w innym organie.  1. Wstyd! 42-letni Tede namiętnie całuje się z pijaną nastolatką
  2. Pokochały go miliony Polek. Miał myśli samobójcze i ciężką depresję
  3. Michał Szpak przygotował coś niesamowitego! Cała Europa to zobaczy
  4. Rozrywające nagranie. Oddali go, pies zaczął płakać w schronisku
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu