krawczyk
wikimedia.org/
Marcin Owczarek - 6 Grudnia 2018

Bardzo ciężka sytuacja syna Krawczyka. Nie ma za co żyć?

Krzysztof Krawczyk to jeden z najsławniejszych polskich piosenkarzy. Jego piosenki są znane na całym świecie i na pewno wiele na nich zarobił. Syn artysty ma bardzo ciężką sytuację. Mówi, że nie ma za co żyć.

Krzysztof Krawczyk jest chyba jednym z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarzy wieku XX oraz XXI. I młodzi i starszy potrafią bawić się do jego utworów i nawet na młodzieżowe juwenalia został zaproszony, gdzie zrobił prawdziwą furorę, bijąc na głowę o wiele młodsze gwiazdy. Od lat towarzyszą nam takie utwory jak "Za tobą pójdą jak na bal", "Mój przyjacielu", "Chciałem być" albo "Parostatek". Te piosenki, chociaż już mają trochę lat, to wciąż są aktualne i nawet najmłodsi słuchają ich z zaciekawieniem.

Syn Krawczyka

Nie każdy jednak wie, że Krawczyk ma syna. Krzysztof junior ma 44 lata. Pochodzi z pierwszego małżeństwa piosenkarza z inną artystką, Haliną Żytkowiak, która zmarła w wieku 64 lat. Syn nie utrzymuje zbytnio kontaktu ze swoim ojcem, przynajmniej według jego relacji. Jakiś czas temu Krzysztof junior miał wypadek. Był on na tyle poważny, że od tamtej pory musi się utrzymać z renty, która wynosi około 600 złotych. Syn prawdopodobnie nie jest w stanie pracować i muszą pomagać mu inni, łącznie z jego ojcem.

Krzysztof Krawczyk nie opiekuje się synem?

Syn artysty ma swoje dziecko. Z żoną niestety się rozwiódł i to ona sprawuje opiekę nad wnukiem Krzysztofa Krawczyka. Mężczyzny nie stać na to, żeby płacić alimenty, dlatego robi to jego ojciec. Mimo to młodszy z rodu dalej ma problemy finansowe. Opowiada o tym dziennikarz Bohdan Gadomski, który przyjaźni się z juniorem:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Joanna Liszowska"Przyjaciółki": Gwiazdy serialu przeżyły wielkie dramaty. Ich najboleśniejsze chwileCzytaj dalej
- Zwraca się z prośbą do znajomych ojca, żeby go wspomogli. To biedne, przeraźliwie samotne dorosłe dziecko, które nie ma do kogo się zwrócić. Z ojcem nie ma kontaktu, a jego mama nie żyje - opowiada Gadomski. Obecna żona artysty ma na ten temat zupełnie inne zdanie. Twierdzi, że oboje pomagają synowi Krzysztofa Krawczyka i niczego mu nie brakuje z ich strony. Co więcej, sugeruje, że osoba biedna nie wyjeżdża na dwutygodniowe wakacje do Grecji. - W tamtym roku dostał od nas piękny kożuszek, a jeszcze wcześniej zestaw: ocieplaną kurtkę z czapką i szalikiem (...) Czy tak wygląda człowiek, który klepie biedę? - odpowiedziała Ewa Krawczyk na pytanie o wakacje pasierba.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojewódzki zaatakowany przez wściekłego mężczyznę. Ochroniarz musiał interweniować
  2. Paździoch z Kiepskich ujawnił swój koszmar. Toczy go okropna choroba
  3. Zdrowie ciężarnej Meghan Markle poważnie zagrożone! Teraz to szczególnie niebezpieczne
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
2019Horoskop na 2019 rok. Jakie czekają Cię niespodzianki? Możesz się zdziwić!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News