Krzysztof Krawczyk ma poważne problemy. Konieczna była operacja, teraz ratuje się za wszelką cenę

Krzysztof Krawczyk ma poważne problemy. Konieczna była operacja, teraz ratuje się za wszelką cenę Źródło: Wikimedia Commons/Januarybratek

Krzysztof Krawczyk to prawdziwy weteran polskiej estrady. Nie dziwi więc fakt, że 73-latek po tylu latach na scenie może mieć problemy ze zdrowiem. Niestety, z wiekiem potrzebuje coraz więcej operacji.

Krzysztof Krawczyk ratuje swoje zdrowie za wszelką cenę. Przyznał, że niedawno ledwo co mógł ustać na scenie, ale pomogła w tym kolejna operacja. Muzyk nie zamierza zrezygnować z koncertowania - ma do tego poważne powody.

Krzysztof Krawczyk ma kłopoty ze zdrowiem

Okazuje się, że muzyk miał problemy z chodzeniem już od dłuższego czasu. Miał przejść przez specjalną operację, ale ta również wymagała nie lada poświęcenia, bo muzyk musiał schudnąć aż 10 kilogramów. Jego żona przyznała, że artyście trudno było zrezygnować z mięsa, musiała mu zamienić w menu żeberka i schabowe na zupy warzywne i pulpety z indyka. Dzięki diecie Krzysztof Krawczyk schudł przed operacją.

- Wymieniłem ostatnio biodro na nowszy model, ale przy dzisiejszej technice i sprawności naszych lekarzy był to zabieg kosmetyczny. Trudniejsze są ćwiczenia rehabilitacyjne, wymagają dużego samozaparcia. Ale wróciłem na scenę - mówił po operacji artysta.

Niestety, to nie koniec leczenia muzyka. Musi jednak, 

Niestety, to nie koniec leczenia artysty. Sam przyznał, że musi się leczyć i dbać o swoje zdrowie, bo nie wyobraża sobie nawet rezygnacji ze sceny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie mogę już wysiedzieć w domu. Bez kontaktu z publicznością popadam w depresję! Publiczność jest moim narkotykiem! - opowiada Krzysztof Krawczyk.

Muzyk w styczniu zaliczył dwa występy na scenie, a w lutym planuje ich aż siedem. W marcu czeka go jednak przerwa od sceny związana z jego stanem zdrowia. Wtedy też jedzie z żoną do sanatorium, aby poprawić swój stan zdrowia. Krzysztof Krawczyk chciałby być gotowy do koncertowania na wiosnę.

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Gwiazdor disco polo zrobił dziecko 16-latce. Mało kto zdawał sobie sprawę z jego zachowania

- Wróciłem już do studia nagraniowego oraz na estradę. Czynię to z dużą ostrożnością, bo nie chciałbym ze sceny epatować swoim bólem, ale przyspieszyłem powrót, bo Ewa nie nadąża z odbieraniem telefonów z propozycjami koncertów! - zdradził w ostatnim wywiadzie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: już jutro do Polski dotrą primery koronawirusa
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Matka z całej siły kopnęła swoją 3-letnią córeczkę. Powód? Aż się gotuje w człowieku
  4. 11-latek popełnił samobójstwo. Mama, przeglądając jego telefon, zamarła, wszystko stało się jasne
  5. Mało kto zdaje sobie sprawę, jak wygląda żona Krzysztofa Krawczyka. Po prostu anioł nie kobieta

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News