Krzysztof Krawczyk musi trafić na stół operacyjny. Niepokojące doniesienia o jego stanie zdrowia

Krzysztof Krawczyk musi trafić na stół operacyjny. Niepokojące doniesienia o jego stanie zdrowia Źródło: YouTube - 20m2

Krzysztof Krawczyk od dłuższego czasu narzekał na stan zdrowia. Usłyszeliśmy, że znany wokalista już niebawem przejdzie operację. Wiadomości o stanie jego zdrowia są bardzo niepokojące.

Krzysztof Krawczyk należy do najdłużej koncertujących polskich artystów. Wokalista pojawia się na scenie od kilkudziesięciu lat i dalej nie wygląda na to, by w najbliższej przyszłości miało się to zmienić. Nie oznacza to jednak, że muzyk nie odczuwa trudów życia w trasie. Okazuje się, że w jego przypadku sytuacja jest naprawdę poważna.

Już od dawna znany piosenkarz powtarzał, że z jego zdrowiem jest coraz gorzej. W końcu pojawiły się sensacyjne wiadomości, które wskazywały na to, że doświadczony wykonawca przyjął już nawet ostatnie namaszczenie. Wyjątkowo zasmuciły one fanów, którzy liczyli na kolejne koncerty gwiazdora polskiej sceny. Teraz okazuje się, że już niebawem gwiazdor przejdzie poważną operację.

Krzysztof Krawczyk wciąż chce koncertować

Należy przyznać, że Krzysztof Krawczyk znosi problemy zdrowotne z wyjątkowym uporem. Mało kto potrafiłby tak świetnie wyglądać na scenie mimo problemów, o których mówi otwarcie w mediach. Fani dodają, że czasami wygląda to tak, jakby wokalista wychodząc przed publiczność zupełnie przestawał odczuwać swoje dolegliwości.

Niestety okazuje się jednak, że są one naprawdę poważne. Gwiazdor polskiej muzyki będzie musiał w najbliższym czasie przejść operację. Polegać ona będzie na wszczepieniu endoprotezy lewego biodra lub wymianie implantu w lewej nodze. Jest to konieczne, by umożliwić Krawczykowski swobodne poruszanie się po scenie w trakcie koncertów.

Krzysztof Krawczyk niebawem przejdzie operację

Operacja najprawdopodobniej będzie jednak bardzo trudna, bo dowiadujemy się, że z powodu kłopotów z arytmią, zabieg może być jeszcze bardziej skomplikowany. Sam artysta nie wyklucza, że znów może przyjąć sakrament ostatniego namaszczenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie pożegnała swojego męża. Pierwsze słowa gwiazdy po jego śmierci
2. Znamy budżet na 2020. Emerycie, taką dostaniesz emeryturę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani mają nadzieję, że zabieg powiedzie się i po pewnym czasie Krzysztof Krawczyk wróci do koncertowania po całej Polsce. Koniec jego kariery zbliża się wielkimi krokami, bo sam muzyk ma już 72 lata, lecz wszyscy mają nadzieję, że nie dojdzie do tego jednak w najbliższym czasie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Kim był biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka? Jerzy Starak zmarł na nowotwór, nie zdążył nacieszyć się ukochanym synem
  2. Ujawniono INTERCYZĘ Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków! Wiadomo, co gwiazda dostałaby po rozwodzie. Kwoty zwalają z nóg
  3. Narzeczony na oczach niedowierzającego tłumu powiedział pannie młodej 5 słów. Upadła na ziemię, gdy je usłyszała
  4. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości
  5. W Europie właśnie eksplodował wulkan! Lawa zalewa wszystko, dym zasłonił niebo

Źródło: WP

Następny artykuł