Mało kto zdaje sobie sprawę, jak wygląda żona Krzysztofa Krawczyka. Po prostu anioł nie kobieta

Mało kto zdaje sobie sprawę, jak wygląda żona Krzysztofa Krawczyka. Po prostu anioł nie kobieta Źródło: youtube/ Onet Rano

Krzysztof Krawczyk ma za sobą dość intrygujące życie miłosne. Choć oświadczał się 3 razy, na ślubnym kobiercu stawał o wiele częściej. Dopiero trzecia żona okazała się tą jedyną i choć piosenkarz trwa z nią do dziś, niewielu wie, jak ona wygląda.

Krzysztof Krawczyk wciąż regularnie koncertuje, jednak na salonach rzadko kiedy bryluje ze swoją ukochaną. Co prawda niejaka Ewa kilkukrotnie pojawiła się przed kamerami, jednak wciąż wielu fanów muzyka nie wie, jak wygląda wybranka jego serca. Tymczasem jej uroda zwyczajnie odbiera mowę. 

Krzysztof Krawczyk oświadczał się trzykrotnie, a ślub brał aż 5 razy. Jego obecna żona to anioł nie kobieta

Nawet najwięksi miłośnicy Krawczyka mogli nie znać jego zaskakującej dość historii miłosnej. Artysta miał 3 żony, a z ostatnią, z którą już od 35 lat trwa w związku małżeńskim, brał ślub aż trzykrotnie. Nim jednak ich drogi się zetknęły, gwiazdor był związany z Haliną Żytkowiak. Małżeństwo zakończyło się fiaskiem, a gdy jeszcze mieszkał w Stanach Zjednoczonych poznał Ewę Trylko. 

Zakochał się niej bez opamiętania i jeszcze nim wrócili do Polski, postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. Po przeprowadzce do rodzinnego kraju okazało się, że ich małżeństwo jest tutaj nieważne, dlatego by uniknąć wszelkich kłopotów zdecydowali się na "szybki cywilny". Z kolei w 1988 roku para postanowiła jeszcze raz powiedzieć sobie "tak" tym razem na ceremonii w kościele. Ślub niczym z bajki odbył się w świątyni przy ulicy Koszykowej w Warszawie, a jakiś czas później Ewa zdradziła, że nie obyło się wówczas bez stresowych sytuacji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Krzysztof wyglądał elegancko. Miał na sobie marynarkę smokingową, białą koszulę i muszkę. Moja sukienka przyleciała z Krakowa samolotem godzinę przed ceremonią - wyznała, dodając, że w prezencie dostała od Krzysztofa biżuterię, schowaną w czterech woreczkach w ogromnym bukiecie kwiatów. Podarunek krótko podsumowała jako "najpiękniejszy, jaki tylko mogła sobie wymarzyć". 

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta

2. Gwiazdor disco polo zrobił dziecko 16-latce. Mało kto zdawał sobie sprawę z jego zachowania

Choć para jest już za sobą od 35 lat niewielu wie, jak Ewa rzeczywiście wygląda. Tymczasem jest ona zjawiskowo piękną, zawsze elegancką kobietą o kruczoczarnych włosach i szczupłej sylwetce, którą uwielbia podkreślać dopasowanymi marynarkami i stosownymi spódnicami. Fani śmiało stwierdzają, że Krzysztof Krawczyk zdecydowanie za rzadko zabiera ją na salony. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: już jutro do Polski dotrą primery koronawirusa
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Nie poznacie Katarzyny Skrzyneckiej. Co za zmiana, mamy zdjęcia
  4. 11-latek popełnił samobójstwo. Mama, przeglądając jego telefon, zamarła, wszystko stało się jasne
  5. Mało kto zdaje sobie sprawę, jak wygląda żona Krzysztofa Krawczyka. Po prostu anioł nie kobieta

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News