Krzysztof Krawczyk w końcu przerwał milczenie. Jego wyznanie wyciska łzy z oczu

Krzysztof Krawczyk w końcu przerwał milczenie. Jego wyznanie wyciska łzy z oczu Źródło: YouTube Andrzej Kosmala

Krzysztof Krawczyk to prawdziwy weteran polskiej sceny muzycznej. Muzyk nie przestaje zaskakiwać swoich fanów - ostatnio zdecydował się na przerwanie milczenia. Od pewnego czasu stan jego zdrowia nie należał do najlepszych, w związku z tym jego słowa wydają się ważniejsze i bardziej dosadne. Wyznał prawdę oraz podzielił się swoimi osobistymi przemyśleniami - wielu mogą dać one do myślenia.

Krzysztof Krawczyk przez bardzo długi czas unikał pojawiania się w mediach i pozostawał skupiony na swoim zdrowiu. Na pewno trudną była dla niego niedawna sytuacja z menadżerem oraz wieloletnim przyjacielem, Andrzejem Kosmalą, lecz wydaje się, że kryzys pomiędzy panami został zażegnany, a na YouTubie pojawił się film z artystą w roli głównej.

Krzysztof Krawczyk w końcu przerwał milczenie

Krzysztof Krawczyk znów połączył siły z Andrzejem Kosmalą - zamieszczony przez nich film bije rekordy popularności. Artysta zdecydował się na wypowiedź odnośnie ostatnich wydarzeń w kraju,  które dotyczą go bezpośrednio. Samo nagranie jest odpowiedzią na rzucone Krzysztofowi Krawczykowi wyzwanie. Muzyk zdecydował się ulec obecnym trendom i nagrał swój utwór w ramach akcji Hot16Challenge

- Dzwonię do wszystkich pielęgniarek, żeby powiedzieć, że je kocham - zaczął swoją szesnastkę legendarny muzyk. Dalsze wypowiadane przez niego słowa sprawiają, że wzruszenie chwyta za gardło. Naprawdę celnie opisał to, co obecnie dzieje się w Polsce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Skupił się na podziękowaniu wszystkim pielęgniarkom

Krzysztof Krawczyk w swoim utworze skupił się na pielęgniarkach i to do nich zaadresował swoje wersy. Powołał się na osobiste doświadczenia z przedstawicielkami służby zdrowia.

- Tak, tak, to prawda, że nie jednej z was zawdzięczam życie, zawdzięczam zdrowie. Szacunek, podziw i o to właśnie chodzi. Tylko to, tylko to dzisiaj w głowie mam. Tak, tak, biały anioł nazywają was - rapuje w ramach Hot16Challenge Krzysztof Krawczyk, a słowa, które wybrał do opisania dzielnych pielęgniarek, wydają się niezwykle celne. Gwiazdor zdecydował się także na zarapowanie kilku gorzkich słów.

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd szykuje nową opłatę, nikogo nie ominie. Wielu będzie załamanych

2. Niestety, media obiegła przykra wiadomość o ”Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor ma powód do smutku

Niektóre rzeczy powinny się zmienić

- Tak się wstydzę, kiedy słyszę, kiedy widzę, jak nie szanują was. Jak na was szczują, mówią haruj, mówią pracuj dla idei! A sami dawno już wszystko sobie wzięli. [...] Ja jednak wierzę, że to się dzisiaj zmienia i niedługo już wyjdziecie z tego pełnego pogardy cienia - zauważa w niezbyt pochlebnych dla reszty społeczeństwa słowach Krzysztof Krawczyk. Zwraca on uwagę na falę hejtu, z jaką mierzyć muszą się pracownicy służby zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus wykryty w przedszkolu. 15 osób wraz z rodzinami poddane kwarantannie
  2. Borussia Dortmund - Bayern Monachium. Znamy zwycięzcę niemieckiego klasyku, co za mecz
  3. Rząd złagodzi kluczowy przed wakacjami zakaz? Media dotarły do tajnych ustaleń, znamy szczegóły
  4. Kiedy dzieci wrócą do szkoły? Premier Morawiecki podał dwie kluczowe daty
  5. Wszyscy szukali zaginionego 9-latka. Dopiero znaleziony film pokazał druzgoczącą prawdę, nie mieści się w głowie
  6. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści

 

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News