Krzysztof Krawczyk przekazał smutne informacje
Wikimedia Commons areekw Attribution-ShareAlike 3.0 Unported (CC BY-SA 3.0)
Monika Majko - 24 Listopada 2020

W środku nocy Krzysztof Krawczyk przekazał tragiczne wiadomości. Pogrążył się w żałobie

Krzysztof Krawczyk podzielił się z fanami bardzo smutną informacją, gwiazdor przeżył dotkliwą stratę i pogrążył się w głębokie żałobie. Śmierć bliskiej osoby wstrząsnęła piosenkarzem, który pożegnał przyjaciela w wyjątkowo wzruszających słowach.

Krzysztof Krawczyk po raz kolejny w ostatnim czasie musiał zmierzyć się ze śmiercią bliskiej mu osoby. W czerwcu tego roku piosenkarz informował o odejściu Roberta Kosmali. Teraz Krawczyk stracił kolejnego przyjaciela, o czym poinformował fanów za pomocą mediów społecznościowych. Gwiazdor opublikował kilka wzruszających słów o bliskim zmarłym.

Krzysztof Krawczyk stracił już drugiego przyjaciela w ostatnim czasie

Uwielbiany przez Polaków wokalista ma za sobą smutne chwile. Jeszcze niedawno Krzysztof Krawczyk informował o tragicznej śmierci syna jego najbliższego przyjaciela i menadżera, Andrzeja Kosmali. 43-letni Robert Kosmala popełnił samobójstwo.

- Co tam wybory, kiedy ludzie wybierają między życiem, a śmiercią Coraz więcej odbierania sobie życia. Dokonał tego mój Przyjaciel, syn mego menedżera, który od dzieciństwa mówił do mnie Wujek! Żal rozrywa ma duszę i tak tego nie zostawię! Robercie już jesteś w lepszym świecie, ale my nie przestajemy płakać i modlić się o Twoją duszę - skomentował śmierć 43-latka Krzysztof Krawczyk.

Pacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitalaPacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitalaCzytaj dalej

Teraz gwiazdor mierzy się z kolejną stratą, o której poinformował fanów za pomocą swojego profilu na Facebooku. Krzysztof Krawczyk nie mógł poczekać do rana, wiadomości o odejściu przyjaciela przekazał w środku nocy z niedzieli 22 listopada na poniedziałek 23 listopada 2020 roku.

- Kochani! Tyle radości z moich młodych przyjaciół i tyle smutku z odchodzenia moich starych Przyjaciół. Stało się, że żegnam wspaniałego Przyjaciela Tadeusza Przybysza! To był mistrz sztuki kuśnierskiej, któremu kiedy spotkałem go na lotnisku w Nowym Jorku powiedziałem: Twoja Jola prowadzi biuro nieruchomości może by nam znalazła jakiś domek pod łodzią - rozpoczął swój wpis gwiazdor.

- I tak przez 25 lat byliśmy sąsiadami w Grotnikach! Wspaniały, pogodny człowiek! Żegnaj Przyjacielu - dodał Krzysztof Krawczyk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Krzysztof Krawczyk poinformował o śmierci Tadeusza Przybysza

Krzysztof Krawczyk udostępnił na profilu również nekrolog Tadeusza Przybysza. Przyjaciel piosenkarza był kuśnierzem, rajdowcem i wieloletnim zawodnikiem Automobilklubu Łódzkiego i Stomil-Dębicy, zmarł mając 69 lat.

W pięknych słowach pożegnała mężczyznę również jego żona, Jola. Wspomniała o wielkiej stracie, z jaką mierzył się przez lata, choć nawet ona nie odebrała mu radości życia, którą zarażał osoby wokół siebie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Księżna Kate i książę William przekazali smutną wiadomość. "Będziemy za nim bardzo tęsknić", pies nie żyje
  2. Ministerstwo Edukacji wprowadza zmiany, część uczniów wróci do szkół w najbliższy poniedziałek. Nagła wiadomość dla rodziców
  3. Młodsza siostra powiedziała Julii, jaką dostała pracę domową z religii. Kobieta wpadła w szał

- Człowiek posiadający niezmierzone pokłady optymizmu, radości życia, które tak kochał, miłości i zaufania do drugiego człowieka chociaż była ona zupełnie nieuzasadniona. W środku pełen blizn i ran i ta największa po śmierci syna Aleksandra nigdy się nie zabliźniła. Taki był mój Tadzio - napisała w nekrologu żona zmarłego, Jola.

Uroczystość ostatniego pożegnania Tadeusza Przybysza zaplanowano na 26 listopada 2020 roku, ma rozpocząć się o godzinie 10:30 na Cmentarzu Rzymskokatolickim pw. św. Antoniego w Łodzi.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Decyzja zapadła. Od poniedziałku część uczniów wróci do szkół
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Matylda Damięcka przekazała najsmutniejszą wiadomość. Jego serce nie wytrzymało, kondolencje docierają z każdej strony
  4. Niezbędna pomoc, śmiertelna choroba postępuje. Andrzej Duda apeluje w imieniu rodziny mężczyzny
  5. 24-latka z Sosnowca zostawiła na ulicy 3-letniego synka, teraz się tłumaczy. Przerażające słowa, ręce opadają
  6. Dostojna niczym górskie szczyty, królowa ciast - nasza ukochana karpatka. Znamy recepturę, dzięki której zawsze idealnie wyrasta
  7. Dokładnie 7 dni na złożenie wniosku o dopłatę. Tysiące osób mogą otrzymać pomoc
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express/Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News