Krawczyk przed świętami przeżywał prawdziwy dramat. Po latach zdecydował się o tym opowiedzieć

Krawczyk przed świętami przeżywał prawdziwy dramat. Po latach zdecydował się o tym opowiedzieć Źródło: youtube/onet rano

Krzysztof Krawczyk ma barwne życie, pełne wzlotów i upadków. Historia 73-latka obfituje w wiele wstrząsających sytuacji, zarówno z życia artystycznego jak i prywatnego. Okazało się, że przed świętami przechodził przez rodzinny dramat.

Krzysztof Krawczyk miał bardzo skomplikowany życiorys rodzinny. Trzykrotnie brał ślub, ponadto jak po latach sam przyznał, posypując głowę popiołem - dwie pierwsze wielokrotnie zdradzał. Niestety, jego syn również nie miał szczęśliwego życia związkowego. Rozwodził się ze swoją żoną, w momencie, kiedy urodziło im się dziecko. Wtedy też, Krzysztof Krawczyk przeżył prawdziwy dramat.

Krzysztof Krawczyk przeżywał prawdziwy dramat przed świętami

Gdy w 2006 roku synowi Krzysztofa Krawczyka, Krzysztofowi Igorowi urodził się syn - Bartuś, świeżo upieczony dziadek był wniebowzięty. Bardzo chciał spędzić ze swoim wnukiem święta, ale na przeszkodzie stanęła mu sprawa rozwodową, którą syn artysty przeprowadzał z matką swojego dziecka, Aleksandrą Krawczyk.

Zarówno synowa muzyka, jak i jej ojciec nie wyrazili zgody na spotkanie muzyka z Bartusiem. Dla Krzysztofa Krawczyka było to bardzo bolesne doświadczenie, szczególnie chwilę przed świętami Bożego Narodzenia. Choć wiedział, że w rodzinie panuje konflikt, postanowił wyciągnąć do rodziców dziecka i drugich dziadków rękę.

- Chciałbym się spotkać z wnukiem [...] Chciałem, byśmy wyprawili Bartusiowi chrzciny i przy tej okazji wspólnie porozmawiali - żalił się Faktowi Krzysztof Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk próbował wszystkiego, wysyłał nawet pieniądze

Ojciec synowej Krzysztofa Krawczyka tłumaczył się tym, że nie stać ich na wyprawienie takiej imprezy. Muzyk postanowił więc, że sam je wyłoży. Przesłał rodzinie 3,5 tysiąca, oraz ogromną paczkę z prezentami dla Bartusia. Gdy rodzina otrzymała przesyłkę, stwierdzili, że pieniądze wzięli na poczet długu, a paczkę odesłali z powrotem do wokalisty. Krzysztof Krawczyk już kompletnie nie wiedział, co ma w tej sytuacji począć i nie rozumiał, dlaczego zabrania mu się zobaczenia wnuka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Już nie wiemy, co możemy jeszcze zrobić. Krzysztof tak bardzo martwi się tą całą sytuacją - mówił Andrzej Kosmala, manager muzyka.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono prawdziwe imię Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Nikt o tym wcześniej nie wiedział
2. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala

Po raz pierwszy Krzysztof Krawczyk mógł zobaczyć swojego wnuka w 2007 roku, w końcówce stycznia, gdy jego syn zrezygnował z rozwodu. Mimo że wydawałoby się, że wszystko będzie już dobrze, to para później ostatecznie się rozwiodła, a syn wokalisty zrzekł się praw rodzicielskich.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Pan Władysław całe życie odprowadzał składki, ale nie dostaje emerytury z ZUS-u. Powód nie mieści się w głowie
  4. Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy
  5. Wskaż, które dziecko zbiło wazon. Znaczenie odpowiedzi zetnie cię z nóg

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News