Krzysztof Krawczyk pogrążył się w smutku. Informacja o śmierci była zupełnie niespodziewana

Krzysztof Krawczyk pogrążył się w smutku. Informacja o śmierci była zupełnie niespodziewana Źródło: Wikimedia Commons Areekw CC3.0

Krzysztof Krawczyk zasmucony informacjami o śmierci ważnej dla niego osoby. Po otrzymaniu tragicznych wieści, polski wokalista napisał w mediach społecznościowych post upamiętniający jego mistrza.

Krzysztof Krawczyk zdecydował się oddać honory zmarłemu. Do swojego emocjonalnego wpisu załączył utwór, który nagrał kiedyś jako hołd. Niespodziewane wieści o śmierci, zaskoczyły muzyka.

Krzysztof Krawczyk zaskoczony wieściami o śmierci. Rozdzierający serce wpis

Na swoim fanpage'u Krzysztof Krawczyk zamieścił wpis, w którym wspomina zmarłego wokalistę, Kenny'ego Rogersa, którego muzykę polski wokalista bardzo cenił. W 2007 roku nagrał nawet cover jego utworu "Lucille", który teraz zamieścił jako hołd dla zmarłego muzyka.

- Z uwielbienia i w hołdzie Wielkiemu Artyście i Wspaniałemu Człowiekowi Kenny'emu Rogersowi nagrałem jego piosenkę "Lucille". I dzisiaj macie okazję posłuchać na mojej stronie, bo umieściłem ją na YouTube i moich stronach. Żegnaj Kenny! [...] Ty też nie całkiem od nasz odchodzisz, bo zostawiłeś piękne nagrania! Bóg Zapłać! - napisał rozżalony muzyk.

Krzysztof Krawczyk spotkał niegdyś swojego idola

Jak wspomina Marian Lichtman z Trubadurów, Krzysztof Krawczyk w latach 80. spotkał swojego idola. Wtedy polski wokalista występował w USA wraz ze swoją żoną Haliną Żytkowiak. Ich występy robiły tak ogromne wrażenie, że szybko wmieszali się w śmietankę towarzyską w Las Vegas. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Przesympatyczny człowiek. Radził mi, jak podczas wywiadu siadać na fotelu by nie było widać brzuszka - wspominał muzyka Krzysztof Krawczyk, który napisał, że Rogersa spotkał dopiero w okolicach 1993 roku.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażenie potwierdzono u 12-latki. Dziewczynka jest w stanie krytycznym
2. Lekarze dostaną wytyczne, których zakażonych nie ratować. Druzgocące doniesienia z zagranicznego kraju

Jak z mówi Marian Lichtman w rozmowie z "Super Expressem", nie dziwi go fakt, że polski wokalista był zainspirowanym Kennym Rogersem. Obaj są w podobnym wieku i mają podobną barwę głosu. Muzyk Trubadurów uważa, że gdyby nagrali niegdyś razem utwór, dzisiaj zapewne polski wokalista mieszkałby w Hollywood.

uploaded

fot. archiwum prywatne

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ponad 30 nowych przypadków koronawirusa. Ilość ofiar śmiertelnych również rośnie
  2. Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykom
  3. Przyłapali Kaczyńską na gorącym uczynku. Ręce opadają na widok, co wyrabia w trakcie kwarantanny
  4. Krzysztof Krawczyk pogrążył się w smutku. Informacja o śmierci była zupełnie niespodziewana
  5. Pokazała, jak wygląda test na koronawirusa. Warto zwrócić uwagę na jedną rzecz
  6. Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanie

Źródło: Super-Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News