Krzysztof Krawczyk o najgorszym
TRICOLORS/East News
Weronika Wasiak - 17 Października 2020

Krzysztof Krawczyk przygotowuje się na najgorsze. Zaczął już mówić o śmierci i Bogu

Krzysztof Krawczyk nieczęsto udziela wywiadów, a jeszcze rzadziej opowiada w nich o życiu prywatnym. Gdy więc do mediów dotarły tak osobiste informacje w sprawie gwiazdora, wśród sympatyków aż zawrzało. Nikt nie miał pojęcia, że ten przeżywa tak trudne chwile.

Krzysztof Krawczyk od lat cieszy się wielką popularnością i uznaniem w oczach Polaków. Dzięki temu, nawet mimo swojego wieku, nie musi martwić się, że nagle będzie zmuszony zrezygnować z koncertowania. Niezmiennie odkąd po raz pierwszy zaistniał w rodzimym show-biznesie na jego występach pod sceną gromadzą się prawdziwe tłumy. Wszyscy z zaciekawieniem obserwują losy idola, choć on stara się zdradzać jak najmniej. Ostatnio kolorową prasę obiegły wyjątkowo przygnębiające informacje. Okazuje się, że gwiazdor już przygotowuje się na najgorsze.

Właśnie pod osłoną nocy zapadła ostateczna decyzja dot. zakazów dla PolakówWłaśnie pod osłoną nocy zapadła ostateczna decyzja dot. zakazów dla PolakówCzytaj dalej

Fani nie mieli pojęcia. Krzysztof Krawczyk zaczął już mówić o śmierci

Nie jest tajemnicą, że w grudniu ubiegłego roku 74-latek przeszedł operację wszczepienia endoprotezy lewego stawu biodrowego, a następnie został poddany długiej i wyczerpującej rehabilitacji. Choć to wszystko miało mu pomóc, od tamtego czasu Krawczyk musi o wiele bardziej uważać na swoje zdrowie, a przemęczanie się, co jest nieodzownym elementem regularnego koncertowania, w jego przypadku jest absolutnie wzbronione. Muzyk co prawda i tak planował po rekonwalescencji wrócić na scenę, ale wtedy na świat spadła epidemia koronawirusa, a on został zmuszony do odwołania zaplanowanego już koncertu.

W dobie pandemii muzyk stara się jak najwięcej czasu spędzać w domu, by uniknąć zarażenia. W jego przypadku choroba mogłaby doprowadzić do opłakanych skutków. W rozmowie z Super Expressem żona Krzysztofa, Ewa, przekazała możliwie najgorszą wiadomość. Przyznała, że ten nie zamierza już wracać na scenę!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

- Krzysztof nie wróci na scenę. Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się korona wirusa. Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności - mówiła dla Super Expressu ukochana gwiazdora.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła decyzja polskiego kościoła. Wszystko odwołano, nikt nie spodziewał się identycznego rozstrzygnięcia

2. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Mamy piękne zdjęcie zakochanych, pokazali obrączki

3. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiany polski polityk. Polskę obiegła tragiczna wiadomość

Fani zupełnie nie spodziewali się takiego obrotu spraw i z niecierpliwieniem czekali na komentarz ze strony samego zainteresowanego. Ku ich uciesze Krzysztof Krawczyk dość szybko zabrał głos, ale podzielił się informacjami, których raczej nikt nie chciał usłyszeć. Okazuje się, że muzyk jest przygotowany na najgorsze.

- Finiszując w biegu mego życia nie wypatruję jednak napisu meta. Jako człowiek wierzący wiem, że dla mnie nie ma mety, bo przede mną jest horyzont, w którego stronę zmierzam. Lecz będę walczył do ostatniego dźwięku, chyba, że od publiczności usłyszę: „Panu już dziękujemy”! Albo Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego chóru. Zapewne skieruje mnie do sekcji polskiej, a tam spotkam tak wielu moich przyjaciół - mówił w rozmowie z Super Expressem Krzysztof Krawczyk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zobaczyła jak kroją mięso w sklepie. Z obawy o transmisję wirusa wezwała sanepid
  2. Nie żyje legenda polskiego sportu. Uwielbiany mistrz na zawsze pozostanie w sercach kibiców
  3. Oficjalnie: ogromne zmiany w całej Polsce. Premier Morawiecki podjął kluczowe decyzje
  4. Niestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczne
  5. 45-letnia Polka ostrzega przed koronawirusem. Ujawniła okropne powikłania, dramatyczny apel
  6. Oficjalny komunikat NFZ. Jest decyzja w sprawie świadczeń, fatalne wieści dla Polaków
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News