Krzysztof Krawczyk rozczarował wiele osób
By Areekw - praca własna / CC BY-SA 3.0 / https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:H107524.JPG?fbclid=IwAR2U0YshS0VzxDND6Oui0TC19Y_8C-g3_x6XsNp9jzkuBBcH9sIQHCG1R5w
Klaudia Bochenek - 14 Maja 2020

Wielu liczyło, że się uda, niestety Krzysztof Krawczyk nie jest w stanie. Nie weźmie udziału w akcji

Krzysztof Krawczyk rozczarował wiele osób, które dopingowały go w akcji od samego początku. Niestety nie jest w stanie tego zrobić, a namowy internautów skończyły się fiaskiem. Piosenkarz kategorycznie odmawia - opublikował nawet oświadczenie, w którym wyjaśnia swoją decyzję.

Tysiące osób jest zawiedzionych informacją, że Krzysztof Krawczyk nie weźmie udziału w głośnej ogólnopolskiej akcji. Nie ma szans, aby w najbliższym czasie zmienił zdanie.

Krzysztof Krawczyk przyznał fanom wprost, że nie jest w stanie wziąć udziału w akcji

Piosenkarz opublikował na swoim Facebooku dość długie i przejmujące oświadczenie, w którym wyjaśnił, dlaczego nie może wziąć udziału w popularnej akcji. Krzysztof Krawczyk został nominowany do #hot16challenge2 - wyzwania, które polega na nagraniu 16 wersów w rapowym klimacie, a nagłośnienie akcji z powiązaną zbiórką pieniężną ma pomagać zbierać środki dla polskich szpitali w walce z koronawirusem. Udział w niej wzięli już m.in. Maryla Rodowicz, Agnieszka Chylińska, Janusz Korwin-Mikke czy też Andrzej Duda, którego nagranie wywołało niemałą konsternację.

Okazuje się, że część obostrzeń może jeszcze powrócićSzumowski przekazał smutną wiadomość dla wszystkich Polaków. Obostrzenia szybko wrócą jeśli zrealizuje się czarny scenariuszCzytaj dalej

Krzysztof Krawczyk stwierdził, że ma nie tylko problemy ze zdrowiem, przez które powinien przebywać w izolacji, ale też nie posiada studia nagrań, aby wszystko wyglądało profesjonalnie. Zazwyczaj nagrywa w oddalonym od domu o 280 km Poznaniu. Przyznał też, że nie jest biegły w internecie, nawet obsługiwanie elektroniki i mediów społecznościowych pozostawia żonie oraz menadżerowi.

#hot16challenge2 w wykonaniu Krzysztofa Krawczyka jednak będzie?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ZwierzętaUratował pisklę, które wypadło z gniazda. Miesiąc później stała się niebywała rzeczCzytaj dalej

- Jeżeli tak Wam zależy Kochani na moim zdrowiu, to nie namawiajcie mnie do działań, które jest mi trudno podjąć, szczególnie w warunkach kwarantanny. Kwalifikuję się do stopnia wysokiego zagrożenia w obecnej walce z koronawirusem. Odizolowaliśmy się od świata zgodnie z zaleceniem lekarza. [...] Dlatego nie miejcie do mnie żalu, że nie wziąłem udziału w akcji 16 wersetów, bo nie mam w domu warunków, a studio, w którym tylko nagrywam, mieści się w Poznaniu, czyli 280 km od mego domu. Nie złamię rygorów, jakie narzucił mi lekarz. Z resztą widzę, że znakomicie to przebiega bez mego udziału. Jak tylko powstaną warunki, dogram swoje - napisał Krzysztof Krawczyk, dając swoim fanom iskierkę nadziei.

Dzisiaj grzeje:

1. Wiadomo, co się stanie ze Śląskiem. Prezydent właśnie przekazał oficjalny komunikat
2. Wiemy, kiedy luzowanie obowiązku noszenia maseczek. Padła deklaracja ministerstwa zdrowia

Krzysztof Krawczyk, pisząc o swoich problemach ze zdrowiem miał na myśli utrudniony powrót do pełnej sprawności. Pod koniec zeszłego roku przeszedł wymianę lewego biodra, a przez epidemię musiał skrócić swój uzdrowiskowy pobyt nad morzem. Kontakty z fizjoterapeutą też były trudnością. Przez wiek oraz osłabiony organizm Krzysztof Krawczyk musiał podjąć decyzję o całkowitej izolacji, znalazł się w grupie ryzyka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pobił na śmierć matkę swoich dzieci. Klaudia została zabita gołymi rękoma
  2. Andrzej Gołota bohaterem wielkiego skandalu. Błagali go, aby przestał, ale on bił dalej
  3. Lekarz nie wytrzymał, musiał zamazać zdjęcie na billboardzie przed szpitalem. Uważa, że "zdjęcia mogą śnić się dzieciom po nocach"
  4. Zostawili robotnika samego z córką podczas remontu. Dziewczynka opowiedziała, co robił, rodzice pobledli
  5. Kobieta pobrała łącznie 1,3 mln złotych na dzieci. W końcu urzędnicy odkryli prawdę i pobledli
  6. Wykiełkuje w 3 dni. Wytrawny ogrodnik wyjawił trik na gigantyczne plony marchwi

Roksana Węgiel - sekretRoksana Węgiel zdradziła swój sekret. Rewelacja na aktualne dniCzytaj dalej

Źródło: NaTemat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News