Jak Krzysztof Krawczyk zamierza leczyć syna? Wielu może się mocno zdziwić

Jak Krzysztof Krawczyk zamierza leczyć syna? Wielu może się mocno zdziwić Źródło: Facebook/Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk poza byciem gwiazdą estrady znany jest z bycia człowiekiem o wielkim sercu, który dla rodziny jest w stanie zrobić wszystko. Nie jest tajemnicą, że jego najstarszy syn jest poważnie chory. Troskliwy ojciec wymyślił kontrowersyjny sposób na złagodzenie dolegliwości swojego dziecka.

Krzysztof Krawczyk jest postacią, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Artysta poza dawaniem wspaniałych koncertów, stara się też być świetnym ojcem w życiu prywatnym. Jak powszechnie wiadomo, jego najstarszy syn Krzysztof Junior, cierpi na bardzo poważną chorobę, z którą zmaga się cała rodzina. Gwiazdor zdecydował się ostatnio na nowatorski sposób leczenia dolegliwości swojego dziecka. 

Krzysztof Krawczyk chce spróbować niekonwencjonalnych metod

Krzysztof Krawczyk słynie z tego, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Artysta bardzo często podkreśla w wywiadach, że dla swoich dzieci zrobiłby wszystko. Teraz stanął przed problemem poradzenia sobie z chorobą syna.

Krzysztof Junior od lat choruje na padaczkę pourazową, której nabawił się przez wypadek samochodowy, w którym uczestniczył. Leczenie tego schorzenia to nie jest prosta sprawa. Krzysztof Krawczyk postanowił wykorzystać w tym celu niekonwencjonalne metody, które mogą zaskoczyć wielu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tak Krawczyk zamierza leczyć syna

Do wspomnianego wypadku doszło w roku 1988. Rodzina Krawczyków wracała wtedy fiatem 125p z Kołobrzegu do Warszawy. Wszyscy członkowie familii odnieśli poważne obrażenia. Wokalista uszkodził sobie kości twarzy, a jego żona trafiła do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu. Jednak najpoważniej ucierpiał Krzysztof Junior, który doznał stłuczenia pnia mózgu, złamał rękę, nogę i szczękę. Później na skutek wypadku stwierdzono u niego również padaczkę pourazową. 

Mężczyzna zmaga się z tą chorobą już ponad 30 lat. Ostatnio Krzysztof Krawczyk wypowiedział się na temat leczenia syna. Stwierdził, że być może jakąś opcją, która mogłaby złagodzić dolegliwości jego dziecka, jest zastosowanie medycznej marihuany

- Krzysztof i ja od dawna interesujemy się tą metodą leczenia, czytamy wszystko na ten temat. Mój mąż jest ojcem, który dla dziecka zrobi wszystko, więc jeśli tylko lekarze zaleciliby Krzysiowi leki z medyczną marihuaną, to kupiłby mu takie specyfiki - tłumaczy wypowiedź męża, Ewa Krawczyk. 

Nie jest to metoda leczenia, którą stosuje się powszechnie, ale w wielu przypadkach pomaga ona w walce z uciążliwymi dolegliwościami związanymi z różnymi schorzeniami. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Roksana Węgiel pokazała BARDZO odważne zdjęcie i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Mieszkaniec przypadkiem wszystko nagrał. Przełomowy odzew na apel policji ws. zaginionego Dawida
  4. Nowe zaskakujące doniesienia. Chodzi o żony Michała Wiśniewskiego i jego córkę
  5. Napisała list do córki. Ma go otworzyć w najgorszej chwili życia, treść aż pozbawia tchu
  6. Zbadano samochód ojca 5-letniego Dawida. Wyniki są przerażające

Źródło: Pomponik

 

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News