Niepokojące doniesienia o Krzysztofie Krawczyku. Nie jest dobrze, już spisał testament

Niepokojące doniesienia o Krzysztofie Krawczyku. Nie jest dobrze, już spisał testament Źródło: YouTube / WINI

Krzysztof Krawczyk, pomimo wieku, prowadzi bardzo aktywne życie artystyczne. Wokalista przyznał jednak, że zdecydował się spisać oficjalny testament. W jego ślady poszła także ukochana żona, Ewa.

Krzysztof Krawczyk skończy we wrześniu 74 lata. Artysta nie planuje jednak całkowicie zakończyć kariery. Wciąż koncertuje oraz dużo podróżuje, prowadząc bardzo aktywne życie. Mimo tego zdecydował się jednak przygotować na najgorsze, o czym opowiedział w rozmowie z mediami.

Krzysztof Krawczyk już dawno spisał swój testament

Już kilka lat temu gwiazdor ujawnił, że postanowił spisać oficjalny, potwierdzony notarialnie testament. Dlaczego to zrobił? Artysta ujawnił motywy swej decyzji w rozmowie z "Super Expressem". Jak się okazało, jest bardzo przezorny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Skąd pomysł, by spisać testament? Ostatnio wiele z żoną podróżujemy, latamy na koncerty do USA, dlatego postanowiliśmy z Ewą spisać testament, podzielić nasz majątek. (...) Ustaliliśmy, że połowę majątku dostanie moja rodzina, czyli brat i syn, drugą połowę rodzina żony, czyli jej siostra i córki siostry - wyznał szczerze Krawczyk.

Problemy zdrowotne nie powstrzymają go od koncertowania

Wokalista postanowił bardzo odpowiedzialnie podejść do kwestii podziału tego, co zostawi swojej rodzinie. Nie zamierza pozostawić tej kwestii bez stosownej regulacji, aby nie sprawiać bliskim dużych problemów. Podobnie na tę sprawę patrzy także jego małżonka.

Dzisiaj grzeje: 1. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed popularnym produktem. Każdy może mieć go w kuchni
2. Skandal na pogrzebie Romualda Lipki. Nie powinno się wydarzyć

Fani martwią się jednak, że za decyzją Krawczyka mogą stać ewentualne problemy zdrowotne, o których nie chce mówić. Warto zaznaczyć, iż w 2019 roku wokalista był zmuszony przejść operację wymiany endoprotezy biodra i miał poważne kłopoty z utrzymaniem się na nogach podczas występów na scenie. Jak jednak oficjalnie zapewnia, nie zamierza rezygnować z koncertów, ponieważ jak sam wyznaje: "Publiczność jest jego narkotykiem".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, której nie zobaczysz. 1 na 33 osoby jest nosicielem wadliwego genu
  2. Bijatyka kiboli w centrum Rzeszowa. Policja nie zatrzymała nikogo (WIDEO)
  3. Dlaczego Andrzej Piaseczny nie ma dzieci? Po latach wyznał bardzo smutny powód
  4. Kariera Michała Szpaka zawisła na włosku. Gigantyczne problemy muzyka, wypowiedzieli mu wojnę
  5. Okropne informacje, śmierć uwielbianej aktorki trzymano w tajemnicy. Dopiero teraz o niej poinformowano, ogromna strata

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News