Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora

Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora Źródło: .

Krzysztof Krawczyk czuje się coraz gorzej? Fani długo czekali na kolejne doniesienia w sprawie jego samopoczucia, a jego żona w końcu oficjalnie przekazała nowe informacje.

Krzysztof Krawczyk, choć ma już 73 lata, wciąż regularnie koncertuje i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miał zniknąć sprzed blasku fleszy. Jego fanom bardzo się to podobna i od wielu lat niezmiennie pojawiają się pod sceną w czasie jego występów. Nie da się jednak ukryć, że z uwagi na wiek, gwiazdor nie cieszy się już takim zdrowiem, jak kiedyś, dlatego Polacy co i rusz niepokoją się, że nadejdzie dzień, gdy spłyną na nich przykre wiadomości. Teraz już wszystko wiadomo. 

Krzysztof Krawczyk przeszedł poważną operację 

W czerwcu tego roku media obiegły niepokojące informacje w kwestii problemów z chodzeniem, z którymi zaczął zmagać się Krawczyk. Początkowo mówiono, o czym on sam zapewniał, że odpowiednia dieta pomoże mu się uporać z problemem i żaden zabieg nie będzie konieczny. Rzeczywiście, gwiazdor szybko zmienił swoje nawyki żywieniowe, w czym wspierała go ukochana żona, a celem było zrzucenie 10 kg. 

Choć wokalista stosował się do dietetycznych wytycznych, jego zdrowie wcale nie uległo poprawie, dlatego był zmuszony do poddania się operacji wymiany endoprotezy. Gdy tylko jego fani się o tym dowiedzieli, wstrzymali oddech i niecierpliwie czekali na jakikolwiek komentarz ze strony swojego ulubieńca. 

- Wymieniłem ostatnio biodro na nowszy model, ale przy dzisiejszej technice i sprawności naszych lekarzy był to zabieg kosmetyczny. Trudniejsze są ćwiczenia rehabilitacyjne, wymagają dużego samozaparcia - wyznał Krzysztof Krawczyk. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Żona gwiazdora przekazuje nowe informacje ws. jego zdrowia 

Specjalnie dla Super Expressu głos zabrała również ukochana Krawczyka, Ewa Krawczyk, która zdradziła, że gwiazdor ma się teraz naprawdę bardzo dobrze i szybko wraca do pełni sił. Jej słowa uspokoiły nieco fanów, którzy przekonali się, że wokalista tak szybko nie opuści wielkiej sceny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak w końcu przerwała milczenie. Wzruszające słowa wdowy po milionerze
2. Piotr Polk zalewa się łzami. Ujawniono niewyobrażalnie posępne kulisy małżeństwa

- Krzysztof czuje się już dobrze. Właśnie jesteśmy w drodze na koncert w Zabrzu. Gdyby były jakieś problemy, to z pewnością by nie wrócił na scenę - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem SE.pl 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Seniorzy masowo oddawani do szpitali na Boże Narodzenie. Ruszyła akcja "Wspólne święta"
  2. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo

Źródło: super express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News