Krzysztof Krawczyk walczy z groźną dla zdrowia nadwagą. Efekt? Piorunujący

Krzysztof Krawczyk walczy z groźną dla zdrowia nadwagą. Efekt? Piorunujący Źródło: wikipedia/januarybratek/

Krzysztof Krawczyk do wielu lat zmaga się z nadwagą. Wszystko wskazuje na to, że do muzyka wreszcie dotarło, jak niebezpieczne może być ona dla jego zdrowia i postanowił to zmienić. Efekty są naprawdę piorunujące.

Krzysztof Krawczyk już jakiś czas temu podjął zdecydowane kroki po lepsze zdrowie. 72-latek postanowił raz na zawsze pożegnać się z nadwagą, która towarzyszyła mu przez znaczną część życia. Ostatnio pojawiły się jego najnowsze zdjęcia, które pokazują, że muzyk zdecydowanie nie traci czasu. Dotychczasowe efekty są zniewalające.  

Krzysztof Krawczyk żegna nadwagę 

72-letni muzyk obawiał się w ostatnim czasie wizyty u ortopedy, który miał jednoznacznie stwierdzić, czy kolejna operacja na biodro będzie wymagana. Ku jego uciesze, specjalista stwierdził, że Krzysztof Krawczyk pod tym względem jest prawdziwym okazem zdrowia i zabieg nie będzie konieczny. Zwrócił jednak szczególną uwagę na to, że powinien on zdecydowanie bardziej zadbać o swoją sylwetkę i zgubić kilka niepotrzebnych kilogramów. Poinformował go również o nieprzyjemnych skutkach, jakie może nieść za sobą nadwaga.  

Wokalista zdecydowanie wziął sobie rady lekarza do serca i postanowił popracować nad swoją wagą. Jak się okazuje, muzyk może liczyć na wsparcie swojej ukochanej zony, która dba o jego dietę.  

- Krzysztof nie zrezygnowałby z mięsa, ale zamiast żeberek i kotletów schabowych robię mu pulpeciki z indyka i zupy na samych warzywach. Wyjątkowo dodaję do nich drobniutki makaron. Na końcu gotowania łyżkę masła albo oliwę, mało solę i dodaję świeżą zieleninę. Krzysiu uwielbia takie dania - wyznaje kobieta. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Efekty widać gołym okiem 

Zapewne Krzysztof Krawczyk jest niezwykle zadowolony, że jego kulinarna katorga nie idzie na marne. Pierwsze efekty mogliśmy zauważyć już jakiś czas temu i z każdym tygodniem muzyk przedstawia się coraz lepiej. Co więcej, muzyk zgubił już 10 kilogramów, co zdecydowanie wpłynęło korzystnie na jego zdrowie i przede wszystkim samopoczucie. 72-latek może spokojnie szaleć na swoich koncertach i nie męczy się tak, jak było to jeszcze niedawno.  

screen/wp/

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Roksana Węgiel w końcu przerywa milczenie ws. zatrzymania przez policję. To tłumaczenie nie spodoba się wielu fanom
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina    

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu