60. urodziny Krzysztofa Krawczyka w cieniu ogromnej rodzinnej tragedii. Wiedzieli o tym tylko najbliżsi

60. urodziny Krzysztofa Krawczyka w cieniu ogromnej rodzinnej tragedii. Wiedzieli o tym tylko najbliżsi Źródło: commons.wikimedia/areekw/

Krzysztof Krawczyk od zawsze lubił celebrować swoje urodziny, a okrągłe 60 było szczególną do tego okazją. Gwiazdor zaplanował wszystko, uwzględniając nawet najmniejsze szczegóły. Nie był jednak wstanie przewidzieć, że chwilę wcześniej w jego rodzinie dojdzie do prawdziwej tragedii.

Krzysztof Krawczyk nie potrafił cieszyć się z faktu, że właśnie kończy okrągłe 60 lat. Choć początkowo plany na ten dzień były zupełnie inne, życie napisało własny scenariusz i brutalnie zweryfikowało wszystkiego jego zamiary. Niedługo przed planowanym przyjęciem doszło do wstrząsającego zdarzenia. Miała być radość, a był smutek, żal i rozgoryczenie.

Urodziny w cieniu prawdziwej tragedii 

Dokładnie 8 września 2006 roku jeden z popularniejszych polskich muzyków kończył 60 lat. Tak wyjątkowa okazja nie mogła obyć się bez odpowiedniej celebracji, którą Krzysztof Krawczyk dokładnie zaplanował. Huczne przyjęcie miało odbyć się 6 września, na co nie tylko sam jubilat nie mógł się doczekać, ale również jego najbliżsi, którzy już zastanawiali się nad prezentem.  

Niestety nikt nie przewidział, że niespełna dwa miesiące wcześniej odejdzie matka muzyka, z którą ten był nad wyraz zżyty. 25 lipca wokalista był zmuszony pochować swoją 84-letnią mamę, która była dla niego całym światem. Kobieta poważnie chorowała i przebywała w prywatnym domu opieki pod Łodzią. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Krzysztof Krawczyk nie potrafił się z tym pogodzić 

To właśnie żona gwiazdora musiała poinformować ukochanego o śmierci jego mamy. Jak wówczas relacjonowała, dokładnie tego dnia gwiazdor grał koncert, więc postanowiła zaczekać, aż zejdzie ze sceny. Ponoć Krzysztof Krawczyk zupełnie się załamał i nie potrafił poradzić sobie z życiem codziennym. Muzyk wpadł w depresję i przez dłuższy czas był zupełnie nieobecny, co potwierdza jego menadżer.

Co więcej, muzyk sam przyznał, że nie potrafił cieszyć się nawet z najmniejszych rzeczy, więc zdecydował się odwołać swoje przyjęcie urodzinowe, mimo że miało ono odbyć się prawie 2 miesiące po śmierci 84-latki. Żona gwiazdora relacjonowała, że musiało minąć wiele czasu, za nim piosenkarz wrócił do pełni sił, w czym między innymi pomogło mu koncertowanie, które sam określał mianem terapii.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Jolanta Kwaśniewska zdeklasowała Dudę i Komorowską! NIGDY nie wyglądała lepiej, to petarda! "Wspaniała kobieta z klasą"
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy
       

Źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News